2012-03-23

Paznokcie

Awangarda na paznokciach z magnetycznymi lakierami

W tym roku zimę żegnamy w odważnym i zdecydowanym stylu. Nasze dłonie będą lśnić i zaskakiwać śmiałymi wzorami na paznokciach. Zachęcone najnowszymi trendami ze światowych wybiegów będziemy bawić się formą i kolorem, a pomogą nam w tym lakiery magnetyczne od Golden Rose.
Niezależnie od naszych gustów tej wiosny kategorycznym wymogiem modowym są paznokcie naturalne, krótko spiłowane, pomalowane intrygującymi i przykuwającymi uwagę kolorami. Śmiało powinnyśmy decydować się na abstrakcyjne i niebanalne wzory oraz mieniące się dodatki. Poszukując oryginalnych inspiracji nie musimy jednak zdawać się na łaskę stylistek paznokci. Dzięki lakierom magnetycznym każda amatorka może stać się tej wiosny ekspertką w kreatywnym manicure. 

Magnetic Nail Lacquer od Golden Rose to intrygujące połączenie lakieru do paznokci w modnych odcieniach z metalicznymi drobinkami, które pozwalają stworzyć oryginalne wzory przy użyciu specjalnego magnesu. Po nałożeniu grubej warstwy lakieru zbliżamy płytkę magnetyczną do paznokcia. Po około 5 sekundach uzyskujemy na paznokciu wzór poziomych, pionowych czy skośnych pasków.

Nowością są lakiery umożliwiające tworzenie kształtu gwiazdki. Najbardziej wyrazisty efekt otrzymujemy nakładając dwie warstwy lakieru. Pierwszą pozostawiamy do wyschnięcia, zaś podczas malowania drugiej używamy magnesu tworzącego motyw gwiazdki. Pozwalając sobie na odrobinę kreatywności możemy przykładać płytkę magnetyczną w różnych kierunkach, dzięki czemu każdorazowo otrzymamy nowe interesujące motywy. Z kolei rezygnując z użycia magnesu nasze paznokcie zyskają efektowny metaliczny połysk.

Zestaw do magnetycznego manicure (16,90) zawiera:
•    Lakier Golden Rose Magnetic Nail Lacquer
•    Płytkę magnetyczną do tworzenia pasków lub gwiazdek


 


Komentarze (4)

sylvana (2012-03-24 09:35:52)
świetne są :)
źródło inspiracji dla mnie  
pscolka (2012-03-23 21:46:47)
.
Bardzo podobają mi się te lakiery z magnetycznym wzorkiem, a w szczególności z wzorkiem gwiazdki. Rewelacyjny pomysł i fajny sposób nie ciekawe paznokcie. Jeśli zobaczę tylko taki w drogeriach to nieomieszkam się go kupić:)
vanilia120 (2012-03-23 21:39:29)
:)
mam taki lakier, tylko z innej firmy ;) ale coś nie działa :(
wodniczka (2012-03-23 20:18:02)
Awangarda na paznokciach z magnetycznymi lakieram
Paznokcie naturalne i krótko spiłowane już są, jeszcze je odpowiednio pomalować i przyozdobić i będą piękne:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar