2012-03-20

Buty

REEBOK CLASSICS WIOSNA LATO 2012

W sezonie wiosna/lato 2012 Reebok Classics podąża za rytmem ulicy dzięki zniewalającej kolekcji butów i ubrań!


Na dobry początek roku oryginalne sylwetki butów Reebok, uzupełnione nowoczesnymi wzorami prezentowane są obok zupełnie nowych modeli butów i ubrań tak, aby idealnie uzupełniały każdą z wybranych przez Ciebie stylizacji!

Ponownie wprowadzone w sezonie jesień/zima 2011 logo w postaci dużej litery „R” to podstawa nowej kolekcji! Jest widoczne zarówno w linii obuwia jak i odzieży.

Kolekcja Affili’Art na wiosnę/lato 2012 obejmuje męską linię ubrań Basquiat inspirowaną ikonicznymi dziełami z późnej twórczości artysty, a także bluzy dresowe i t-shirty.

ALWAYS CLASSICS

Jeden z najbardziej znanych modeli butów marki Reebok – Workout – w roku 2012 świętuje swoje dwudzieste piąte urodziny!

Workout Lo Plus po raz pierwszy został przedstawiony w 1987 roku. Zaprojektowano go jako but idealny do fitnessowej aktywności, dlatego wyposażony został w pasek na rzep - dla lepszego dopasowania, piankę EVA w podeszwie - dla zapewnienia doskonałej amortyzacji oraz w dodatkowe wzmocnienie - gwarantujące wsparcie pięty. Dziś model Workout zyskał status klasycznych butów streetowych. Aby to świętować, Reebok Classics wprowadził limitowaną urodzinową kolekcję.

Oferta Always Classics w sezonie wiosna/lato 2012 to także buty Classic Leather Lux z oryginalnymi, bogatymi materiałami i subtelnymi detalami. Kolekcja została dodatkowo ożywiona klasycznymi modelami, z których znany jest Reebok. Należą do nich: Paris Runner, Chincara, World Best i Dash Runner. Każdy z nich zachowuje klasyczny wygląd z autentyczną kolorystyką i charakterystycznymi połączeniami materiałów. Bezkonkurencyjny Pump Omni Lite dzięki nowemu, specjalnie przygotowanemu wizerunkowi znów znajduje się w centrum zainteresowania!

Inna podstawowa w linii Always Classic sylwetka buta, Freestyle Hi, świętuje trzecią dekadę świetności! Aby podkreślić okazję, ten model kobiecych butów podległ luksusowej przemianie inspirowanej perłami i szampanem. Teraz występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: z wyrazistymi detalami i z wytłoczonym znaczkiem informującym o trzydziestej rocznicy istnienia butów.

Dodatkowo inspirowane koszykówką buty BB7700 dla kobiety zyskały sezonową zmianę oblicza dzięki lekkiej nylonowej cholewce i delikatnym barwnym wstawkom.

NEW CLASSICS

Kolekcja Reebok New Classics dla mężczyzn i kobiet to dalsza ewolucja ubrań i butów w stronę wysokiej jakości. Przyczyniło się do tego zarówno zastosowanie bogatych materiałów, widoczne doskonałe wykonanie poszczególnych modeli jak i luksusowe detale. W połączeniu z najbardziej znamiennymi technologiami marki Reebok produkty New Classics zyskały nowoczesny i wyrafinowany wygląd.

Wyróżniającymi się w kolekcji New Classic sylwetkami butów są Kamikaze III oraz Pump Fury HLS. Obydwa zostały zreinterpretowane i unowocześnione, nie zapomniano jednak o ich sztandarowych cechach, które uczyniły je legendarnymi!

Sprytne połączenie ultralekkiej podeszwy, wysokiej jakości materiałów i stonowanych kolorów uczyniło modele SL211, Oakdale Low i SL Fitness Ultralite głównymi wzorami w męskiej kolekcji. Dobrze znany model Reebok Berlin nadal utrzymuje pozycję wiodącego buta New Classics!
 
Inspiracje taneczne nadal są bardzo silne i widoczne w kobiecej kolekcji ubrań i butów, co sprawia, że jest ona niezwykle śmiałym i pełnym koloru manifestem stylu. Klasyczne duże logo “R” to kluczowa cecha linii ubrań pojawiająca się także na językach butów w oszałamiających odcieniach – jak w butach Roxity Mid.

Kolekcja New Classics na wiosnę/lato 2012 to także powitanie nowego modelu butów - Betwixt Mid – dodającego ekskluzywności całej linii. Uliczna elegancja, łączenie stonowanych kolorów, subtelne szczegóły, największa lekkość i niepowtarzalny komfort sprawiają, że ten model również zaliczysz do ulubionych.

Galeria zdjęć:

Komentarze (3)

qaAIBfzmb (2012-04-28 04:34:33)
VYdmOvSDohMogUWot
Psst. Anyone out there? The Retroist has me chained up in a duoegnn somewhere I think I hear crying in the next cell maybe it's laughter, not sure. I've got a giant pile of movie reels stacked next to me, maybe if I review them all he'll let me out? Please send beef jerky! ;)
sylvana (2012-03-20 20:14:33)
Mi bardzo odpowiada ;))
Super styl i cała nowa kolekcja  
wodniczka (2012-03-20 19:13:06)
REEBOK CLASSICS WIOSNA LATO 2012
Kiedyś miałam buty tej firmy i pamiętam były bardzo wygodne dla stóp:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar