2012-03-16

Włosy

Szampony koloryzujące RYANA

VERONA LABORATORIES odświeżyła grafikę szamponów koloryzujących RYANA, obecne opakowania wyróżniają nowoczesne zdjęcia, które efektownie prezentują kolor włosów. Szampony RYANA opracowano dla osób, które chcą w szybki sposób wzmocnić lub zmienić kolor swoich włosów, bez użycia specjalistycznych farb koloryzujących. W ich recepturze nie zastosowano utleniaczy i amoniaku. Szampony RYANA nadają włosom intensywny, atrakcyjny kolor, który utrzymuje się na nich do 4-6 myć. W ofercie dostępnych jest 10 odcieni.


Niezależnie od wieku, kobiety lubią zwracać na siebie uwagę i od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie. Niewątpliwe, jedną z bardziej zauważalnych jest zmiana lub intensyfikacja koloru włosów. Szampony koloryzujące RYANA to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą niszczyć swoich włosów trwałą koloryzacją oraz nastolatek, które ze względu na wiek, nie powinny stosować specyfików długotrwale farbujących. Dzięki użyciu szamponów RYANA można bez obaw cieszyć się wymarzonym kolorem włosów, po czym szybko go zmyć, wracając do swojego naturalnego odcienia.
 
Szampony koloryzujące RYANA są dostępne aż w dziesięciu kolorach:  naturalny blond (nr 01), rubin (nr 02), wiśnia (nr 03), miedziany kasztan (nr 04), jasny brąz (nr 05), brąz (nr 06), gorzka czekolada (nr 07), ciemny brąz (nr 08), hebanowa czerń (nr 09), granatowa czerń (nr 10).

Bezpieczna formuła produktu, wzbogacona proteinami jedwabiu i wyciągiem z aloesu, poprawia kondycję włosów, dodając im miękkości i elastyczności. Dzięki zastosowaniu szamponów koloryzujących RYANA włosy uzyskują intensywny i atrakcyjny kolor, który utrzymuje się na włosach do 4-6 myć głowy. Dzięki praktycznej saszetce aplikacja jest łatwa i szybka.

Cena: ok. 3,20 zł (saszetka/30 ml)

Szampony koloryzujące RYANA marki VERONA LABORATORIES są dostępne w drogeriach, sklepach detalicznych i wybranych hipermarketach na terenie kraju oraz na stronie internetowej: www.veronavpp.eu

 

Komentarze (1)

sylvana (2012-03-20 08:23:23)
To może być bardzo dobry pomysł :)
Taka szybka,domowa koloryzacja w 5 minut 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar