2012-03-14

Pielęgnacja ciała

Znamy najlepsze kosmetyki roku

Konkurs Men's Health rozstrzygnięty! Znamy już najlepsze produkty 2012 - wiemy co będzie królowało na męskich półkach w całym nadchodzącym roku. Po co nam kobietom to wiedzieć? Chociażby po to, żeby przed następnymi urodzinami, dniem chłopaka czy rocznicą po raz kolejny nie zastanawiać się jaki kupić prezent!

  
 
Men-u to brytyjska marka męskich kosmetyków, która od kilku lat podbija światowy rynek. W czym tkwi tajemnica tych produktów? Kosmetyki men-u są wyjątkowo skoncentrowane, dzięki czemu niezwykle wydajne i skuteczne. Jedna buteleczka, w zależności od  rodzaju produktu wystarcza nawet do 260 zastosowań!

W plebiscycie Produkt roku 2012 organizowanym przez czasopismo Men's Health nagrodzono 4  preparaty marki men-u. Jury złożone z dermatologów, kosmetologów, przedstawicieli największych sieci kosmetycznych i co najważniejsze - mężczyzn pracujących w redakcji czasopisma nagrodziło:
- men-u - Skoncentrowany antybakteryjny żel do mycia twarzy,
- men-u - Szampon głęboko nawilżający przeznaczony do codziennego stosowania,
- men-u – Odżywkę do włosów bez spłukiwania,
- men-u – Muscle – Pastę modelującą nadającą objętości,
Kosmetyki men-u to idealny prezent dla każdego mężczyzny. Przyjemna konsystencja, męski, energetyzujący zapach i niebywała wydajność – do produktów men-u przekona się nawet najbardziej sceptyczny przedstawiciel płci brzydkiej!

Wszystkie nagrodzone kosmetyki marki men-u dostępne są w drogeriach www.ciao.pl i www.menspace.pl.


 
 
cialo.pl - drogeria internetowa
Anna Wydra
mgr kosmetolog
ekspert drogerii internetowej ciao.pl

www.ciao.pl

Komentarze (3)

sarko (2014-01-23 13:07:37)
HB
W moim rankingu odkryciem roku jest szampon zwiększający objetość włósow HB Jeunesse - efekt znakomity, przede wszystkim włosy zyskały na wyglądzie, nie muszę ich tak często być. I właśnie to powinny dawać kosmetyki!
pupik (2012-03-15 10:53:45)
:)
Ja mojego męża, nie potrafię namówić na balsam po goleniu, a co dopiero na odżywkę do włosów albo pastę modelującą nadającą objętości
wodniczka (2012-03-14 22:31:02)
Męskie kosmetyki
Dobrze wiedzieć jakie kosmetyki będą królowały na męskich półkach w tym roku. Na chwilę tu wpadłam i cenną informację mam:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar