2012-03-12

Wyniki

Wynik testu Double Whisky Women 100ml

Dziś przedstawiamy kolejną oceną perfum WIT, tym razem są to perfumy Double Whisky Women. Jak wiecie nasze testerki musiały wypełnić ankiety, abyśmy wiedzieli czy były zadowolone z testowanego produktu. Zobaczcie jak oceniły perfumy Double Whisky Women od dystrybutora kosmetyków firmy WIT.

 


 

W subtelnej nucie zapachowej przeplatają się bergamotka, kardamon, kwiat pomarańczy i konwalia. Zapach otula zdecydowanymi akordami przywołując na myśl świeżość i lekkość.

Nasze testerki wystawiły pozytywną opinię Double Whisky-wygląd, opakowanie, cena zachęcają do zakupu. Dla niektórych zapach był zbyt ciężki, jednak to nie przeszkodziło żadnej z nich w wydaniu bardzo pozytywnej opinii. Testerki zgodnie przyznały, że są skłonne kupić perfumy Double Whisky Women-są trwałe, do tego w atrakcyjnej cenie, a przecież to rzadkość wśród perfum. Tutaj testerki bardzo mile się zaskoczyły. Dzięki perfumom testerki czuły się komfortowo, świeżo i seksownie, a testowanie perfum było przyjemne.

Produkt jest wart swojej ceny, a jeżeli akurat ten zapach jest zbyt ciężki, to perfumy Double Whisky Women okażą się idealnym pomysłem na prezent, a same możemy wybrać inny zapach, gdyż firma WIT dysponuje szerokim wyborem perfum.

Poniżej kilka opinii naszych testerek.

Christine

Uważam, że perfumy Double Whisky For Women są niesamowite! Do tej pory jestem ogromnie i pozytywnie zaskoczona jakością za tak atrakcyjnie niską cenę! Ich zapach nie tylko jest piękny, ale trwały i tą tajemnicę udało mi się odkryć, gdyż na perfumach znajdziemy znaczek  EDP, co oznacza wodę perfumowaną, która jest na drugim miejscu zaraz po perfumach, a po niej wody toaletowe, których zapach zwykle szybko się ulatnia. Mają eleganckie, dobrze opisane i oznaczone opakowanie ze znaczkiem oryginalności „Parfums EVAFLOR Paris”.
Same perfumy są bardzo subtelne, nie drażnią, nie przeszkadzają, są lekkie i świeże. Łączą w sobie zapach bergamotki (nuta głowy), kardamonu(nuta serca), kwiatu pomarańczy i konwalii(nuta bazowa) co czyni zapach niezwykle wysublimowanym.
Przez cały czas testowania ich, miałam wrażenie, jakbym przeżywała jakąś przygodę, poszukiwała odpowiedzi na pytanie: ”co one w sobie mają?” doświadczała dotyku luksusu, którego nie byłam w stanie od razu rozszyfrować i to było piękne. Nie czytałam wcześniej ich składu, bo chciałam sama to odkryć i fascynowało mnie to jeszcze mocniej. Czułam się w nich bardzo zmysłowo, a z każdą chwilą uwalniały się nowe zapachy, jak po wejściu do ogrodu, gdzie czujemy je różne, ale jeszcze nie wiemy, co tak naprawdę cudownie pachnie, im bliżej podchodzimy do źródła i więcej czasu upływa, tym dokładniej wyczuwamy poszczególne nuty.
Mogłabym o nich jeszcze dużo pisać, gdyż to połączenie naprawdę mnie zniewoliło i nie tylko mnie, moje otoczenie zatapiało się w zapachu, dociekając co mam na sobie (co za zapach)a ja doceniałam je jeszcze bardziej. Jestem pewna, że kupię je ponownie!
Dziś mogę napisać, że jestem zaszczycona, że mogłam je przetestować i za to chciałam podziękować firmie Wit i redakcji, dzięki wam odkryłam coś nowego i bardzo dobrego.

Monika K

Uważam, że perfumy  Double Whisky Women 100ml są znakomite. Mimo tego, że zapach, który otrzymałam nie był w moim guście muszę obiektywnie ocenić, że dawno już nie miałam do czynienia z perfumami tak trwałymi, w tak atrakcyjnym opakowaniu, za tak przystępną cenę. Dla mnie zapach okazał się zbyt ciężki i intensywny, ale bardzo spodobał się np. mojej mamie, której zamierzam przy najbliższej okazji kupić je w prezencie.


Katarzynka 1111

Uważam, że perfumy Double Whisky od dystrybutora kosmetyków firmy  WIT są godne polecenia, szczególnie się sprawdzą na wieczorne wyjścia, gdyż zapach należy do ciężkich. Bezpośrednio po spryskaniu mocno czuć alkoholową woń, która ulatnia się w ciągu kilku minut, pozostawiając przyjemny intensywny zapach, który utrzymywał się u mnie średnio ok. 2 godzin. Aby zapach był wyczuwalny dla otoczenia, nalezy się spryskać dość intensywnie, prez co perfumy mogą szybko się skończyć.Znajdują się w ładnym , matowym opakowaniu.
 

Komentarze (3)

sylvana (2012-03-12 18:23:49)
W zupełności się zgadzam ;)
Z powyższymi opiniami  -są znakomite 
wodniczka (2012-03-12 18:19:31)
Wynik testu Double Whisky Women
Poczytałam i już mam swoje zdanie, teraz pora na zakupy.:)
NekropolisQueen (2012-03-12 16:49:31)
:)
Dziewczyny już ukazały się recenzje 2 zapachów, przed nami jeszcze dwai już może się na coś zdecyduje. Na razie te niebieskie, bo ten zapach jak piszecie jest "za ciężki" więc sobie daruję.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar