2012-02-04

Moda ślubna

Tak dla subtelności w dniu ślubu – poleca Agata Wojtkiewicz

Zbliża się okres, w którym przyszłe panny młode podejmują decyzje dotyczące wyboru idealnej sukni ślubnej. Dla tych, które na ten ważny dzień szukają oryginalnych, a jednocześnie pięknych i subtelnych rozwiązań, projektantka Agata Wojtkiewicz przygotowała propozycje na sezon ślubny 2012/2013.


Agata Wojtkiewicz w swojej pracy projektanta wierna jest jednej zasadzie – panna młoda w tak ważnym momencie, jakim jest dzień ślubu, musi pozostać sobą. Tworzy więc projekty na miarę osobowości swoich klientek – subtelne, a przy tym w zgodzie z obowiązującymi trendami. W tym roku proponuje więc modele z delikatnej koronki oraz suknie pełne zwiewnych przeźroczystości. Nie rezygnuje jednak z lejących jedwabi i okazałych taft. Wszystko zależy od upodobań klientki.

„Każda kobieta pragnie, by tego ważnego dnia wyglądać zjawiskowo. Na projektancie spoczywa więc duża odpowiedzialność. Musi sprawić, by suknia ślubna była doskonała, a panna młoda czuła się w niej wyjątkowo” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Sukienki na miarę osobowości
Dla odważnych kobiet Agata Wojtkiewicz proponuje krótkie, rockowe sukienki. Takie jak ta, którą wybrała Katarzyna. Jej zadowolenie najlepiej oddają słowa: „Wielkie dzięki Aga za niekonwencjonalne podejście, otwartość i wyrozumiałość dla wszystkich pragnień i życzeń, a także doskonały styl. Wielkie oklaski za moją małą, białą, lekką, zwiewną, a jednak sexy!”.

Romantyczki mogą zdecydować się na długie, proste suknie z delikatnego jedwabiu, a kobiety ceniące luksus na modele z jedwabnej tafty. Nieco ekstrawagancji zapewnią sukni głębokie kieszenie lub aplikacje z piór wkomponowane w dekolt. Agata Wojtkiewicz projektuje także suknie indywidualne, według wizji przyszłej panny młodej. Na taki wybór, rodem z lat 20., zdecydowała się Joanna: „Chciałabym Ci najserdeczniej podziękować. Dzięki Tobie w najważniejszym dniu mojego życia spełniło się jedno z moich najskrytszych marzeń i mogłam się przenieść na chwilę w lata 20., które tak bardzo kocham i które są mi bardzo bliskie. Chyba nigdy wcześniej nie czułam się tak pięknie i wyjątkowo. Wszystko to dodawało mi niesamowitej siły i odwagi”.

Wszystkie panny młode, które szukają indywidualnych rozwiązań i chcą zrealizować swój wymarzony projekt sukni ślubnej, mogą umówić się na konsultację w Atelier Agaty Wojtkiewicz. Projektantka nie tylko zrealizuje wizję wymarzonej sukni, ale też pomoże dobrać wszelkie dodatki, doradzi jakie kwiaty czy aranżacja ślubna będą idealne dla wybranej stylizacji.

Już 12 lutego podczas Open Wedding Day w andel’s Hotel Łódź Agata Wojtkiewicz przeprowadzi także prezentację tendencji w modzie ślubnej. Projektantka udzieli ślubnych konsultacji stylizacyjnych wszystkim pannom młodym, które kochają niebanalne kreacje.Komentarze (3)

wodniczka (2012-02-05 23:01:05)
Poleca Agata Wojtkiewicz
To juz sukienki nie dla mnie ale swoim krojem i wykonaniem zachwycają. Każda młoda pani ma tu z czego wybrać.  Ja kiedyś dawno temu nie miałam takiego wyboru, wielka szkoda.
sylvana (2012-02-05 09:32:20)
Zawsze mnie zachwyca moda ślubna :))
Wszystkie mają niepowtarzalny czar i urok,jakąś magię w sobie wręcz  
pscolka (2012-02-04 21:50:51)
.
T pierwsz przy artykule po prawej stronie na małym zdjęciu, musi być cudna. Szkoda, że nie ma większego tego zdjęcia.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar