2012-02-03

ROZRYWKA

MTV Polska Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy

Tagi: serial
Nowy program MTV to obowiązkowa pozycja w telewizyjnym grafiku dla wszystkich dziewczyn, które nie raz słyszały, że przypominają Barbie, a bez makijażu nie poznają ich nawet przyjaciele... Czas na zmianę image’u – MTV zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, chcące odnaleźć w sobie naturalne piękno, do udziału w castingu do polskiej edycji programu „Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy”.

W świecie ciągle zmieniających się trendów oraz krzykliwych gwiazd, wyznaczających nowe kierunki w modzie, można łatwo zapomnieć, że jednym z największych atutów dziewczyn jest ich naturalne piękno. „Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy” to nowy format, którego bohaterki  przechodzą totalną metamorfozę. Program pokazuje, jak można eksponować swoje naturalne piękno bez godzin u manikiurzystki, wydawania pieniędzy na sztuczną opaleniznę, czy przedłużania i rozjaśniania włosów.

Na początku każdego odcinka bohaterki programu poddawane będą surowej ocenie komputera o nazwie POD (Prywatne Oko Doradcze), przypadkowych przechodniów, a także gwiazd muzyki, filmu i telewizji,  którzy wydadzą werdykt, czy dziewczyny kuszą, zachwycają, czy straszą.  Jeśli oceny okażą się nieprzychylne, zostaną one poddane metamorfozie.

MTV zaprasza  wszystkie dziewczyny, które nie boją się publicznej konfrontacji ze swoim obecnym wizerunkiem i szczerej oceny wyglądu do udziału w castingach do programu „Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy”. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://www.mtv.pl/mini/operacja-stylowa/

Lokalną premierę programu „Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy”, która w MTV zadebiutuje wiosną 2012, poprzedzi jej brytyjska edycja. Oglądać ją można od 5 lutego w każdą niedzielę o godz. 19:00 na antenie MTV Polska. Emisja dodatkowa: w każdą sobotę o godz. 17:00.

Bohaterka Przed
Bohaterka PoBohaterka PrzedBohaterka PoBohaterka Przed
Bohaterka Po


 

Komentarze (5)

mała (2012-04-01 22:33:07)
beznadzieja jakaś
znając życie to jedno wielkie oszustwo: laski oczywiście przbrane na potrzeby produkcji, bo zmiana przecież musi być spektakularna... chłam nie program
pscolka (2012-02-04 11:12:30)
.
Po metamorfozie to piękności są i to jak:) warto zmienić styl na ten bardziej elegantszy.
Magda M (2012-02-03 22:46:55)
Ciekawie
Lubie metamorfozy - brytyjskie odcinki Trinny i Susanah i Gok Wana, polskie mniej, ale pokuszę się o jeden odcinek Stylówy, może akurat ;)
wodniczka (2012-02-03 21:48:48)
MTV Polska Operacja
Totalna zmiana, aż się wierzyć nie chce że z brzydkiego kaczątka wyczarowuje się księżniczki.
sylvana (2012-02-03 17:17:07)
Muszę zobaczyć ten program :)))
Czuję,że będzie wesoło  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar