2012-01-17

ROZRYWKA

Droga po miłość do Indii

"Droga do Indii" w wielkim stylu powraca na antenę kanału Zone Romantica. Gorący, tętniący życiem, kolorowy kraj o niepowtarzalnym zapachu jest tłem do budzącej emocje miłosnej historii młodych Hindusów, którą będzie można śledzić już od 31 stycznia 2012 w dni powszednie o godz. 20:00.


Raj i Maya to młodzi i majętni Hindusi z kasty kupców. Raj zarządza wielką firmą, sporo podróżował, żyje w rozdarciu między wartościami Wschodu i Zachodu. Maya ukończyła studia wyższe, jest niezależna, pracowita i realizuje się zawodowo. Sama podejmuje decyzje dotyczące swojego życia, a samodzielny wybór męża w przyszłości jest dla niej oczywistością. Raj kocha się w Dudzie, nowoczesnej Brazylijce, dla której jedną z najważniejszych wartości jest wolność. Maya darzy gorącym uczuciem Bahuana, przedsiębiorczego i wykształconego pariasa. Bahuan wciąż pamięta upokorzenia, których doznawał od dzieciństwa z powodu swej kastowej przynależności i wciąż walczy, by hinduskie społeczeństwo nie wyrzuciło go poza nawias.

Ale Maya i Raj,  niezdolni do przeciwstawienia się tradycji i presji rodzin, zostają zmuszeni do porzucenia swoich ukochanych. Wkrótce ich losy splatają się: ich rodziny aranżują małżeństwo. Czy Raj i Maya będą w stanie zbudować szczęśliwy związek? Czy mają szansę na prawdziwą miłość? Czy rodząca się, krucha więź przetrzyma ujawnienie tajemnic przeszłości i niewygasłych namiętności?
„Droga do Indii” jest poruszającą historią miłosną, która zyskała uznanie widzów na całym świecie, również w Polsce. Ta brazylijska telenowela w 2008 roku została nagrodzona International Emmy Awards 2009 za najlepszą ścieżkę dźwiękową w kategorii telenowela. Autorką scenariusza jest twórczyni sukcesu telenoweli „Klon”, Gloria Perez.

Tytuł oryginalny: Caminho das Indias
Produkcja: Brazylia 2009
W rolach głównych: Juliana Paes, Marcio Garcia, Rodrigo Lombardi, Tony Ramos, Leticia Sabatella, Bruno Gagliasso, Cleo Pires i inni.
Liczba odcinków: 160

„Droga do Indii” już od 31 stycznia 2012 roku w dni powszednie od godziny 20:00 (dwa odcinki) na kanale Zone Romantica.


 

Komentarze (1)

sylvana (2012-01-18 08:31:35)
super,że po dwa odcinki...
będę oglądać koniecznie  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar