2012-01-13

ROZRYWKA

Poszukiwana polska gwiazda Forever King of Pop

Moonwalk, zaprzeczający prawom grawitacji skłon wyprostowanego ciała, przytrzymywanie kapelusza na głowie, szybkie obroty wokół własnej osi - nikt nigdy nie stworzył tak charakterystycznej i unikatowej osobowości scenicznej jak Michael Jackson. Każde pokolenie uczy się jej na nowo i chce ją naśladować. Które dziecko nie odnajdywało  w niej inspiracji?Twórcy najlepszego na świecie musicalu o Michaelu Jacksonie pt. „Forever King od Pop” szukają dziecka, które wcieli się w rolę legendarnego Króla Popu. Chodzi o znalezienie malca, który będzie posiadał umiejętności małego Jacksona! Wszystkie dzieci, które potrafią naśladować charakterystyczny sposób poruszania się Michaela, zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie. Szukamy poczucia rytmu, uroku, nieskrępowanej pasji i radości, z której znany był król popu. Zwycięzca castingu na małego, polskiego Jacksona będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas polskiego tournee musicalu „Forever King of Pop”, u boku znakomitych, tworzących go artystów i tancerzy. Zapraszamy do współpracy wszystkie żywiołowe i utalentowane dzieciaki!

Konkurs przybierze formę dwuetapowego castingu. Pierwszym krokiem będzie przesłuchanie wszystkich chętnych dzieci w 6 polskich miastach, w których prezentowany będzie musical „Forever Kong of Pop”. Sześciu wyłonionych w pierwszym etapie szczęśliwców pojedzie na wielki finał do Warszawy. Zwycięzca zostanie wybrany bezpośrednio przez samych twórców musicalu i przygotowany do występu przez światowej sławy choreografów odpowiedzialnych za przygotowanie obrazu scenicznego tego nietuzinkowego wydarzenia.

Forever King of Pop to widowisko niezwykłe, adresowane do osób w każdym wieku. Jedną z jego wyjątkowych cech jest stworzenie atmosfery, jaką się odczuwa na koncercie specyficznego typu, o bardzo pieczołowicie opracowanej realizacji, z muzyką i śpiewem na żywo, doskonale skoordynowaną grupą taneczną, wszystko to wiodące widza zgodnie z subtelną linią narracji najbardziej rozpoznawalnych przebojów Michaela Jacksona. Jakość wykonań wokalistów, magia różnorodnych efektów specjalnych, świetna choreografia – zarówno głównych aktorów, jak i tancerzy – a także kunszt muzyków są elementami konstrukcyjnymi doskonale zaprojektowanego przedstawienia budzącego niewyobrażalne wrażenia. Przedstawienie będzie można zobaczyć w marcu tego roku w 6 miastach: Warszawie, Gdańsku, Zabrzu, Wrocławiu, Bydgoszczy i Zielonej Górze.

Castingi:
Gdańsk: Ergo Arena - 15.01.2012 r.
Bydgoszcz: Hala Łuczniczka - 21.01.2012 r.
Zielona Góra: Hala sportowa MOSiR przy ul. Urszuli 22 - 22.01.2012 r.
Wrocław: Sala Konferencyjna C przy Hali Stulecia - 28.01.2012 r.
Zabrze: Arsenal Palace, Chorzów - 29.01.2012 r.
Warszawa:  Sala Goethego, PKIN -11.02.2012 r.

rejestracja – od godz. 09:00; start przesłuchań - godz. 10:30.

Finał:
Warszawa: Sala Goethego, PKIN -12.02.2012 r., godz. 10:00.
Regulamin konkursu do pobrania ze strony organizatora: www.kontakt.gda.pl
 

Komentarze (3)

pscolka (2012-01-14 20:05:10)
:D
Ja się raczej nie wybiorę, ale z chęcią bym zobaczyła kto został wybrany. A więc kto się wybiera na taki casting to życzę powodzenia.
sylvana (2012-01-14 16:14:36)
O mogę się wybrać :)))))
jest w moim mieście  popatrzę chętnie...
Ag (2012-01-14 07:17:16)
:)
pisałam już o tym ;p
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar