2012-01-11

ROZRYWKA

Powrót Króla z zaświatów

Mimo, że Michael Jackson zmarł ponad 2 lata temu, jego przeboje są wciąż żywe. Cały czas ma wielu fanów, którzy wiernie kupują jego płyty. By przybliżyć nam jego dzieje już niedługo w większych miastach Polski będzie można zobaczyć musical dotyczący życia artysty.

A przed tym wydarzeniem, twórcy musicalu poszukują odtwórcy głównej roli, tylko, że w formie dziecięcej.

Chętne dzieci będą miały szansę zgłosić się na casting w 6 miastach- Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Zabrzu i Wrocławiu. Wymagane są nadzwyczajne zdolności- każdy kto oglądał teledyski Króla Popu zdaje sobie sprawę, że jego choreografie, piękne i trudne, pełne były niesamowitych i niezapomnianych figur. Twórcy „Forever King of Pop” oczekują od dzieci umiejętności moonwalku, ruchów robotów, giętkości i rytmiczności.

Jak zapewniają organizatorzy tłem dla ponad dwugodzinnego widowiska będą wykonywane na żywo piosenki. Spektakl ma zadziwić wszystkich- oprócz aktorów i tancerzy pojawi się także chór gospel. Nie zabraknie także efektów specjalnych jak zapewniają twórcy.

Gdyby tego było mało, zapewniamy że same przeboje Króla Popu sprawią, że wielu z nas przypomną się chwile z przeszłości, gdzie towarzyszyły nam właśnie jego utwory.

Premiera przedstawienia w Polsce to wiosna 2012 roku. Świat poznał widowisko już dwa lata temu i od razu się zakochał- właśnie przez piosenki i dopracowaną w każdym szczególe produkcję.

Pierwsze spektakle do zobaczenia już w marcu w Warszawie. Polska to trzeci kraj, który zobaczy musical. Po pozytywnych komentarzach z Hiszpanii i Francji, sądzimy, że warto zobaczyć światową produkcję, ze względu na piosenki, choreografię i niezwykłe życie Jacksona.

Artykuł naszej stażystki: Agnieszki Deja

Inne artykuły naszej stażystki:

6 minut 40 sekund dla własnej twórczości

Ulica na wystawie

Nowości od DecoMorreno

Serce rośnie widząc pomocne dłonie

Dla amatorów fotografii

Chora z niedopieszczenia

Zupa w trzy minuty

Lecznicze właściwości Wit. A

Urodzony sto lat temu

Księżniczka skończyła właśnie 30 lat

Kobieta kobiecie

X Factorowe rewolucje


Najbardziej świąteczny film świata

Nadzieja polskiego kina

Bez paniki


Siostrzana siła


Pierwszy raz w Polsce

Wybrzuszenie na dłoni

Słodkie cudeńka

Lily Cole

Wielkomiejska sztuka


Trudna miłość po polsku

Sam, lecz nie samotny


Komentarze (2)

pscolka (2012-01-14 20:26:48)
Ciekawa jestem młodego odtwórcy.
sylvana (2012-01-12 09:33:13)
Muszę zobaczyć,
choćby nie wiem co  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar