2012-01-11

Oczy

Oko na studniówkę

Studniówka to bal nad bale. Nic dziwnego, że chcemy wystąpić na niej w olśniewającej stylizacji. Czy założysz długą wystrzałową suknię, czy elegancką małą czarną, całości musi dopełnić staranny i wyjątkowy makijaż, w którym na piewszym planie pozostaje wyraziste spojrzenie.


Jak radzą styliści marki Nouveau Lashes, makijaż studniówkowy musi być ultraelegancki i wyrazisty, ale modny, czyli podkreślający przede wszystkim spojrzenie. Oko na studniówkę 2012 zyskuje wyjątkową oprawę dzięki trendy długim i podkręconym rzęsom. Jeśli chcesz przyciągać uwagę modną oprawą spojrzenia, wybierz nową błyskawiczną metodę przedłużania, pogrubiania i subtelnego podkręcenia rzęs Blink & Go by Nouveau Lashes. Aplikacja rzęs Blink & Go pozwoli ci w ciągu 30 minut stworzyć olśniewającą stylizację oczu - nadać im wyrazistości i podkreślić ich oprawę.

Blink & Go cechuje również ogromna swoboda w doborze grubości i długości aplikowanych rzęs, a także dowolność w wyborze ich koloru. Wytworny efekt pięknego spojrzenia można stworzyć, stosując rzęsy klasycznie czarne lub nietuzinkowo kolorowe. Jeśli decydujesz się na balową maksisuknię, wybierz naturalne i wyraziste spojrzenie uzyskane dzięki przedłużeniu rzęs aplikacją tych w naturalnej czerni. Jeśli natomiast wybrałaś na tę okazję minimalistyczną kreację w czerni, swoją stylizację koniecznie uzupełnij o komponowane z rzęsami w wybranym kolorze. Kolor pojawia się jako delikatny refleks świetlny nadający rzęsom wielowymiarowości i bardziej tajemniczego charakteru. W kompozycji Nouveau Lashes znajdziesz rzęsy we wszystkich odcieniach tęczy - najnowszy trend to dopasowanie ich do koloru tęczówki.Po założeniu rzęs Blink & Go nie jest już konieczne stosowanie maskary, tak jak i mocnej pomadki. Do tak bogatej oprawy oczu pasują już tylko delikatnie podkreślone usta. Stylizacja spojrzenia z Blink & Go ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę – makijaż oczu przez całą noc pozostaje ciągle tak samo piękny i perfekcyjny, nie są w stanie zaszkodzić mu nawet najbardziej szalone tańce.Dzięki Blink & Go spojrzenie staje się uwodzicielskie i kuszące, a wszystko bez potrzeby wykonywania wielogodzinnego zabiegu. I tylko Ty będziesz wiedzieć, że aby uzyskać tak zjawiskowy efekt wystarczyła krótka wizyta u kosmetyczki lub fryzjera - na stronie www.biarbeauty.com możesz sprawdzić, czy Twój ulubiony salon proponuje już to rozwiązanie. Efekt utrzymuje się dwa tygodnie - po tym czasie rzęsy zdejmuje osoba, która wykonała aplikację.

Cena aplikacji: od 190 do 360 zł (w zależności od miejsca).

Zdjęcia: Biar Beauty Group

 

Komentarze (2)

pscolka (2012-01-14 20:27:32)
Super oko:D
sylvana (2012-01-12 09:31:58)
Super wskazówki!
Bezcenne i aktualne  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar