2012-01-10

MOTOKOBIETA

Dr.Marcus w domu i samochodzie

Firma Dr.Marcus International, wiodący producent odświeżaczy samochodowych, wprowadziła na rynek spray Senso Car & Home, który łączy w sobie zalety odświeżacza samochodowego i domowego. Dzięki wygodnej i eleganckiej buteleczce z atomizerem zapach rozpylamy dokładnie tam gdzie chcemy.

Jeśli nie odpowiada Wam formuła odświeżacza umieszonego na kratce wentylacyjnej lub też wiszącego na lusterku czy innym uchwycie, Senso Car&Home to idealne rozwiązanie. Wystarczy co jakiś czas zaaplikować odświeżacz w okolicach wykładziny podłogowej w pobliżu dolnych dysz nawiewu powietrza w przedniej części kabiny a także za fotelami kierowcy i pasażera. W ten sposób zapach zostanie równomiernie rozpylony a tłoczone przez dmuchawę powietrze pomoże rozprowadzić go po całym wnętrzu auta.


W domu aplikacja Senso Car & Home jest równie prosta. Wystarczy rozpylić perfumy na wysokości tułowia w kilku miejscach w każdym z pomieszczeń i już można delektować się jednym z kilku dostępnych zapachów: Aqua Spa, Fresh Lemon, Green Apple, Oriental Flower, Fresh Melon Green Tea, Juicy Grapefriut czy też For Him.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Produkcja w całości odbywa się w Polsce, w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Kaliszu. Obecnie asortyment produktów liczy ponad 100 pozycji a główne dwie linie produktów to Dr.Marcus i Senso. Ponad 10 letnie doświadczenie i eksport do 40 krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Produkty Dr.Marcus dostępne są w super i hipermarketach oraz mniejszych, lokalich sklepach i na stacjach benzynowych.
 
Podstawowe informacje o produkcie:
Senso Car & Home
Pojemność: 50 ml
Wersje zapachowe: Aqua Spa, Fresh Lemon, Green Apple, Oriental Flower, Fresh Melon Green Tea, Juicy Grapefriut,  For Him.Komentarze (2)

pscolka (2012-01-14 20:42:55)
Fresh Lemon i Green Apple
chcę, aby te zapachy otaczały mnie:) mmmmm
sylvana (2012-01-10 21:11:05)
Coś dla mnie,tak tęsknię już za wiosną,że otoczę się soczystymi zapachami :))
po zimie,której nie było i mam nadzieję,że już nie będzie   
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar