2012-01-05

Bielizna

Kobieca w karnawale

Karnawał w pełni! Koktajlowe i balowe sukienki mają zazwyczaj linię bliską kobiecemu ciału, głębokie dekolty, warto więc zainwestować w porządny biustonosz, który nie tylko zatuszuje niedoskonałości, ale także uwydatni atuty kobiecej sylwetki.
Dobra bielizna nada naszej sylwetce pożądanych kształtów, a także wydobędzie z karnawałowej sukienki to, co najlepsze. Dlatego tak ważne jest, aby pod wyjściową suknię założyć odpowiednio dopasowany komplet bielizny.

Szczuplejsza w kilka minut
Źle dobrany biustonosz sprawia, że piersi wyglądają na obwisłe, a sylwetka traci proporcje. Zbyt małe miseczki sprawiają, że piersi tworzą wybrzuszenia nad linią biustonosza i pod pachami. Zbyt luźny obwód sprawia, że zapięcie „ucieka” do góry, biust traci podparcie, zbyt wąski sprawia, że na plecach tworzą się wałeczki tłuszczu pod zapięciem stanika.

„Dobrze dobrany biustonosz to kwestia nie tylko estetyki, ale przede wszystkim zdrowia. Piersi w źle dobranym biustonoszu nie wyglądają dobrze, a karnawałowe kreacje tylko to podkreślają. Pamiętajmy o jednym – dobrze dobrany biustonosz odejmuje wizualnie kilka kilogramów, talia wydaje się węższa i bardziej zaznaczona. Nie ma skuteczniejszego sposobu na wymodelowanie sylwetki na 5 minut przed wyjściem niż założenie dobrej bielizny. Dobór karnawałowej kreacji polecam rozpocząć od wyboru odpowiedniego biustonosza.” – mówi Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga Lingerie de Femme, jednego z czołowych polskich producentów bielizny.

Podstawowe zasady doboru bielizny
Kupując bieliznę na tę wyjątkową noc pamiętać należy o kilku zasadach:
•    Nowy biustonosz powinien pasować na ostatnią haftkę
•    Zapięcie stanika powinno znajdować się poniżej linii łopatek
•    Zakładając stanik zbierz piersi razem od strony pach i umieść w miseczkach
•    Wybierz odpowiednią miseczkę – biust nie powinien wylewać się górą ani bokiem
•    Dobierz odpowiedni obwód – biustonosz nie powinien być zbyt szeroki, nie podtrzymuje wtedy biustu w wystarczający sposób


Na zdjęciach pokazane są komplety z kolekcji Sophie Verney, przeznaczonej dla kobiet z większym biustem. Bieliznę można nabyć na stronie www.kinga.com.pl .
 

Komentarze (5)

ognvQxobuJss (2012-02-21 05:28:13)
CkIplxVUhXinaXXSfK
Shoot, so that's that one sppuoses.
bb26 (2012-01-06 13:04:07)
cudowna
dziekuję za ciekawy i przydatny artykuł
pscolka (2012-01-06 12:16:17)
Ale cudna bielizna.
A ta ostatnia powalająco piękna. Chciałabym w takiej bieliźnie zaprezentować się mojemu lubemu:D
sylvana (2012-01-06 08:24:50)
fajne zdjęcia w plenerze,ale bielizna też zasługuje na uwagę :)))
Ostatni komplet jest piękny  
wodniczka (2012-01-05 22:23:45)
Doskonały wygląd
Godne uwagi zasady doboru bielizny i już nasz wygląd poprawi się na plus, a przecież nam kobietom o to chodzi.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar