2012-01-03

Zakończone

Konkurs Oceanic AA Sensitive Nature SPA

Każda z nas potrzebuje odrobiny luksusu, relaksu, odprężenia, oddechu od codzienności, w której jesteśmy zapracowane i rzadko mamy czas tylko dla siebie. Nie każda z nas ma jednak możliwości, aby skorzystać z rewelacyjnych zabiegów podczas wizyt w spa, ale dzięki linii AA Sensitive Nature SPA możemy się poczuć we własnej łazience, jak w salonie spa i dostarczyć sobie chwil przyjemności, a naszej skórze dawki piękna. Weź udział w konkursie, a będziesz miała możliwość stworzenia swojego własnego SPA.
AA Sensitive Nature SPA to unikatowa linia inspirowana holistyczną koncepcją SPA, oparta na naturalnych składnikach pochodzących z upraw ekologicznych, opracowana z myślą o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Dzięki produktom AA Sensitive Nature SPA ukoisz ciało i zmysły, dostarczysz swojej skórze cennych substancji odżywczych i odzyskasz siły witalne.

Produkty nie zawierają parabenów, barwników, konserwantów oraz innych alergenów.
BORÓWKA – Zdrowie i witalność – Dla skóry wymagającej wzmocnienia
MANGO – Sekret młodości – Pielęgnacja skóry dojrzałej
LIMONKA – Źródło energii – Dla skóry wymagającej regeneracji

Zadanie konkursowe:

Jeśli mogłabyś skorzystać tylko z jednego zabiegu pielęgnacyjnego ciała, to jaki zabieg spa wybrałabyś, żeby poczuć się pięknie?


Swoją odpowiedź zamieść w komentarzach pod konkursem.

 

Co można wygrać?

Do wygrania mamy trzy zestawy AA Sensitive Nature SPA:

 
BORÓWKA

Multiwitaminowy żel do mycia ciała

Multiwitaminowe  masło do ciała

Odżywczy krem do rąk
 

 

LIMONKA

Odświeżający żel do mycia ciała

Energetyzujące masło do ciała

Regenerujący peeling do ciała
 

 

MANGO

Nawilżający żel do mycia ciała

Ujędrniające masło do ciała

Pobudzający olejek do kąpieli
Konkurs trwa od 03 stycznia 2012 do 05 luty 2012.

REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Oceanic AA Sensitive Nature SPA (zwany dalej „Konkursem”).
2. Regulamin ("Regulamin") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.

3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 03 stycznia 2012 do 05 lutego 2012 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

Zadaniem uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytanie:
Jeśli mogłabyś skorzystać tylko z jednego zabiegu pielęgnacyjnego ciała, to jaki zabieg spa wybrałabyś, żeby poczuć się pięknie?

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

6. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod tym konkursem.
Post/mail należy wysyłać tak, aby wpłynął on na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które  zamieściły najciekawsze odpowiedzi.


Nagrody, o których mowa w ust. 1, zostaną wysłane zwycięzcom przez sponsora za pośrednictwem poczty polskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!


Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 6 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu;

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 7 Postanowienia Końcowe

Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 03 stycznia 2012.

W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


 

Komentarze (182)

chodzia (2012-01-23 19:05:24)
niczym Kleopatra
Jeśli SPA, to tylko kąpiel w mleku. Niczym Kleopatra zanużona w kojących odmętach, a w ręku kieliszek czerwonego wina. Prostota luksusu.
orzeszekfelix (2012-01-23 11:40:57)
Czekolada!
Zdecydowanie zafundowalabym sobie masaz calego dziala czekolada- od dawna chodzi mi to po glowie, mniam mniam! Wygladalabym pieknie, do tego pachnaco, a poziom endorfin siegnalby nieba :)
maxwredota (2012-01-22 23:23:08)
dobry masaż nie jest zły :)
 Gdybym miała mozliwość jednego zabiegu, to byłby to masaz calego ciala. Pełen relaks i odpręzenie. Nikt nie powiedział, ze zabieg miałby być krótki :D Masaz z relaksująca muzyka w tle, to to czego najbardziej potrzebuję
olaxm@op.pl (2012-01-21 21:40:33)
cera
jeżeli znalazłabym sie w SPA to napweno wybralabym zabieg pielegnujący twarz, gdzyz moja cera potrzebuje milego otulenia i odetchniecia od codziennosci
Gienka (2012-01-21 16:15:23)
COFFEE EVIL LUX
Bardzo chętnie poddałabym się zabiegowi o robiącej wrażenie nazwie Coffee Evil Lux. W skład tego zabiegu wchodzą: rytuał obmywania ciała marokańskim mydłem, kąpiel pomarańczowo - cynamonowa, peeling cukrowy z kawą, serum kofeinowe, maska kawowa oraz masaż ciała masłem kawowym. Kawa, naturalny kosmetyk, posiada właściwości antycellulitowe i wyszczuplające, które z pewnością przydadzą się po zimie większości z nas. Poza tym kawa i zawarta w niej kofeina stymuluje, przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizuje wolne rodniki. Warto wspomnieć o wrażeniach sensualnych: w trakcie zabiegów oprócz dotyku mogłabym rozkoszować się cudownym i głębokim zapachem palonej kawy, który działa na zmysły, pobudza i rozgrzewa. Na samą myśl o serii takich zabiegów mam ochotę na pyszną kawę – namiastkę tego czego mogłabym doświadczyć w profesjonalnym gabinecie SPA.
vanilia120 (2012-01-21 13:34:15)
konkurs
Jeśli mogłabyś skorzystać tylko z jednego zabiegu pielęgnacyjnego ciała, to jaki zabieg spa wybrałabyś, żeby poczuć się pięknie? Jestem w windzie w `SPA SKY DELIGHTS`, właśnie jade na 250 piętro. Ooo mamusiu jaka radocha! Dobrze że nie mam lęku wysokośći. Wysiadam i ide ku recepcji, wita mnie z promiennym uśmiechem jakaś miała Pani.. i tu zaczynają się schody.. Natłok myśli w mojej głowie powoduję moje odrętwienie i głupie pytanie`Właściewie po co tu przyszlaś ? ! Wydałaś całe swoje oszczędności,aby poczuć się na chwilę piękną?` Dochodze do siebie.. i ta Pani dokładnie wie czego Ci trzeba. Hmm czyżby mój dziwny wyraz twarzy i osłupienie powiedział wszystko za mnie tej miłej osóbce ? Pani prowadzi mnie do pokoju w którym mam się przebrać w bikini i zakładam na siebie pięciuśki szlafrok..mmmm. Pani zaprowadza mnie do następnego pomieszczenia a tam!? Oczom własnym nie wierze! Na całej przestrzeni puszysty dywanik, aż musze sobie chwilkę pochodzik w kółko bo jest tak mi niezmiernie przyjemnie. Zostałam sama. Dach i sćiany są całe z kryształu co gwarantuje mi piękny widok na wyspę! W pomieszczeniu jest ciepło i przytulnie. Na srodku pokoju stoi jacuzzi, czuje jak woda masuje moje ciało, unosząc głowe widzę noc, spadające gwiazdy, chmury bo w końcu jest to najwyższe piętro a nawet planety i w całej okazałośći Księżyc. Czego chcieć więcej ? Woda jest dwukolorowa i co chwile zmienia swoj odcień. Raz jest czerwona-zielona, raz niebiesko-żółta a raz tylko różowa. W wodzie pływają płatki kwiatów, obok jacuzzi stoi stoliczek na wyciągniećie mojej ręki gdzie znajduje się grzane wino i róznego rodzaju owoce zebrane na wyspie. Woda nie tylko zmienia kolor ale i zapach! Raz pachnie konwaliami, raz różą a raz cytrusami. Nagle wchodzi jakiś Pan podaje mi dłoń abym wyszła z wody i podaje mi puszysty szlafroczek. Każe położyć mi się na kozetce z mchu, który jest podgrzewany i zaczyna się masaż. ahh ile bym dała, żeby moje marzenia stały się rzeczywistością.
glabelka (2012-01-19 21:54:39)
Rytuał dotyk orientu
Zdecydowałabym się na ten zabieg, gdyż łączy on w sobie wszystko to, co lubię, czyli saunę parową z chłodnym prysznicem, po czym następuje wmasowanie w ciało peelingu z wybranymi olejkami eterycznymi a na koniec, gdy leży się na podgrzewanym stole z kamienia nadchodzi zwieńczenie całego zabiegu, którym jest masaż pianą i wtarcie w ciało aromatycznego olejku. Po takim zabiegu jestem pewna, że moja skóra byłaby piękna i długo pachnąca a już samo to zapewniłoby mi dobre samopoczucie przez co najmniej tydzień. Rytuał ten przewidziany jest na 1,5 godz., więc poczułabym się rozpieszczona do granic możliwości i piekna. Uwielbiam piękne zapachy, otaczam się nimi codziennie i gdzie tylko mogę. Poprawiają mi one humor, relaksują i podnoszą poczucie mojej własnej wartości. Jak każda kobieta lubię, gdy ktoś koncentruje się na mnie i dba o zapewnienie mi przyjemności, więc po tych wszystkich przyjemnościach łącznie z masażem, byłabym zrelaksowana, odprężona a pachnąca, zrelaksowana i zadowolona ja to piekna ja : )  
amorki22 (2012-01-19 19:18:50)
Jeśli mogłabyś skorzystać tylko z jednego zabiegu pielęgnacyjnego ciała, to jaki zabieg spa wybrałabyś, żeby poczuć się pięknie?
Napewno bym się skusiła na Magię dotyku. Masaż ten pomóg by mi się odstresować,odprężyć,poprawić krążenie,poczuć się wyjątkowo a przede wszystkim dać relaks, żeby cały stres poszedł precz:)
Jolanta (2012-01-18 21:38:58)
konkurs
myślę, że wybralabym  masaż relaksacyjny dla kobiet w ciąży, ktory pozwolilby mi sie zrelaksować, odstresować i poczuc piękną i wypoczętą. Jak wiadomo szczęśliwa mama to szczęśliwy dzidziuś:)
POCHAKONATS (2012-01-18 20:27:04)
KONKURSIK
Byla by to aromaterapia;D pobudZa zmysly :) i cialo;)
Strona komentarzy 8 z 19
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar