2012-01-03

Zakończone

Konkurs Oceanic AA Sensitive Nature SPA

Każda z nas potrzebuje odrobiny luksusu, relaksu, odprężenia, oddechu od codzienności, w której jesteśmy zapracowane i rzadko mamy czas tylko dla siebie. Nie każda z nas ma jednak możliwości, aby skorzystać z rewelacyjnych zabiegów podczas wizyt w spa, ale dzięki linii AA Sensitive Nature SPA możemy się poczuć we własnej łazience, jak w salonie spa i dostarczyć sobie chwil przyjemności, a naszej skórze dawki piękna. Weź udział w konkursie, a będziesz miała możliwość stworzenia swojego własnego SPA.
AA Sensitive Nature SPA to unikatowa linia inspirowana holistyczną koncepcją SPA, oparta na naturalnych składnikach pochodzących z upraw ekologicznych, opracowana z myślą o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Dzięki produktom AA Sensitive Nature SPA ukoisz ciało i zmysły, dostarczysz swojej skórze cennych substancji odżywczych i odzyskasz siły witalne.

Produkty nie zawierają parabenów, barwników, konserwantów oraz innych alergenów.
BORÓWKA – Zdrowie i witalność – Dla skóry wymagającej wzmocnienia
MANGO – Sekret młodości – Pielęgnacja skóry dojrzałej
LIMONKA – Źródło energii – Dla skóry wymagającej regeneracji

Zadanie konkursowe:

Jeśli mogłabyś skorzystać tylko z jednego zabiegu pielęgnacyjnego ciała, to jaki zabieg spa wybrałabyś, żeby poczuć się pięknie?


Swoją odpowiedź zamieść w komentarzach pod konkursem.

 

Co można wygrać?

Do wygrania mamy trzy zestawy AA Sensitive Nature SPA:

 
BORÓWKA

Multiwitaminowy żel do mycia ciała

Multiwitaminowe  masło do ciała

Odżywczy krem do rąk
 

 

LIMONKA

Odświeżający żel do mycia ciała

Energetyzujące masło do ciała

Regenerujący peeling do ciała
 

 

MANGO

Nawilżający żel do mycia ciała

Ujędrniające masło do ciała

Pobudzający olejek do kąpieli
Konkurs trwa od 03 stycznia 2012 do 05 luty 2012.

REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Oceanic AA Sensitive Nature SPA (zwany dalej „Konkursem”).
2. Regulamin ("Regulamin") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.

3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 03 stycznia 2012 do 05 lutego 2012 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

Zadaniem uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytanie:
Jeśli mogłabyś skorzystać tylko z jednego zabiegu pielęgnacyjnego ciała, to jaki zabieg spa wybrałabyś, żeby poczuć się pięknie?

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

6. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod tym konkursem.
Post/mail należy wysyłać tak, aby wpłynął on na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które  zamieściły najciekawsze odpowiedzi.


Nagrody, o których mowa w ust. 1, zostaną wysłane zwycięzcom przez sponsora za pośrednictwem poczty polskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!


Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 6 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu;

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 7 Postanowienia Końcowe

Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 03 stycznia 2012.

W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


 

Komentarze (182)

eliza88 (2012-01-09 20:10:13)
Kąpiel Klopatry
 Kąpiel Kleopatry to mój wymarzony zabieg SPA.Podczas niego skóra łapie składniki nawilzające w ekspresowym tempie a po nim jest gładka,nawilżona i odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych
Paula (2012-01-09 19:51:57)
Konkurs:)
Zabieg SPA, z jakiego najbardziej byłabym zadowolona, byłby zabieg ujędrniająco-remineralizujący na całe ciało. Moja skóra, sucha, wrażliwa i mało napięta po diecie na pewno by mi się odpłaciła super wyglądem i jędrnością po zafundowaniu jej właśnie takiego zabiegu. Peeling całego ciała oraz maska z alg, poprawiają kondycję skóry, a co za tym idzie poprawia moją kondycję psychiczną ;) (każda kobieta ma lepszy nastrój, gdy lepiej czuje się we własnej skórze, czyż nie? :)) na samym końcu tego zabiegu stosowany jest masaż żelem chłodzącym oraz preparatem ujędrniającym, który utrwala efekt. Cóż za godzinne odprężenie dla ciała i umysłu. Jeden zabieg, a tyle korzyści, polecam wszystkim....I SAMEJ SOBIE ;)
Sani (2012-01-09 19:46:34)
Konkurs
Wyobraź sobie zniewalający zapach wanilii, jedwabisty dotyk płatków róży na swojej skórze lub  zmysłową, lekko drażniącą woń ambry lub piżma. Zapach powoli pęta twoje zmysły, otula cię  i sprawia, że rozpływasz się, całkowicie i bez reszty. Twoje ciało rozluźnia się a myśli błąkają się swobodnie. Jest ci dobrze... Twoje ciało wypełnia relaksujące ciepło, skóra staje się delikatniejsza, jedwabista w dotyku i tak wspanale nawilżona jak nigdy dotąd.  Zapominasz o całym świcie... Tak właśnie wyobrażam sobie masaż świecą, który jest podobno jednym z najbardziej zmysłowych doznań w całej palecie zabiegów, oferowanych przez ośrodki SPA.
Kasia (2012-01-09 19:46:10)
konkurs
wybrałabym zabiegi na dłoni gdyż w mojej pracy bardzo łatwo o przesuszenie dłoni i paznokci 
Madzia2588 (2012-01-09 18:20:08)
konkurs ;)
Witam ;) Jeśli miałabym wybrać jeden zabieg w spa hmm ?? Trudne pytanie otóż takich zabiegów wybrałabym sporo przez zabiegi orzeźwiające i odprężające aż do masaży całego ciała ;p pomażyć dobra rzecz. Ale wracając d tematu zdecydowałabym się na wolny masaż pleców i ramion. Super byłoby na chwile oderwać się od rzeczywistości ;) ! Tak to zdecydowanie pomogłoby mi poczuć się pięknie ;)  
Iwona (2012-01-09 17:32:04)
konkurs Oceanic AA
Jeśli miałabym wybrać był by to zabieg oczyszczający na twarz za pomocą ultradźwięków.Polega na usuwaniu zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych.
marzena83 (2012-01-09 16:14:00)
Marzę o zabiegu,,,
który łączyłby detoksykację organizmu i relaks :) jednym słowem maska algowa na całe ciało.  Zabieg ten pomógły mi pozbyć się toksyn z organizmy, oczyścić go po ostatniej diecie, zredukować złogi tłuszczowe, wspomóc stymulację mikrokrążenia krwi,usunąć nadmiar wody z tkanek, poprawić strukturę i stan skóry, która ostatnio jest mocno nawyrężana z powodu utraty wagi. Dodatkowym, ale nie mniej ważnym elementem jest relaks jaki zapewni taki zabieg. Pomarzyć przecież można,,,
Karolina _Re (2012-01-09 16:12:26)
Zabieg głęboko nawilżający
W Polsce najbardziej popularne są zabiegi oczyszczające i masaże. Gdybym ja miałą wybrać jeden ulubiony i moim zdaniem najbardziej relaksujący wybrałabym głębokie nawilżanie twarzy ciała. Ma skórę suchą ze skłonnością do ściągania, dlatego nawilżanie to dla mnie podstawa dobrego samopoczucia. Pozdrawiam :)
Kasia30 (2012-01-09 15:24:58)
ZABIEG REGENERUJĄCY Z PEELINGIEM CAŁEGO CIAŁA :)
Najchętniej wybrałabym zabieg regenerujący z peelingiem całego ciała,  przy użyciu  AA Sensitive Nature SPA LIMONKA który sprawi, że moja skóra odzyska świeży promienny wygląd a sama poczuję się odświeżona i dostanę zastrzyk pozytywnej energi. Już niemogę się doczekać by zrobić sobie go w domku :) Pozdrawiam wszystkich   
Busia91 (2012-01-09 15:20:04)
Jeśli mogłabyś skorzystać tylko z jednego zabiegu pielęgnacyjnego ciała, to jaki zabieg spa wybrałabyś, żeby poczuć się pięknie?
Trudna decyzja zdecydować się na jeden zabieg jeśli tyle mamy potrzeb... :) jednakże jest aktualnie najważniejsza potrzeba, że jeśli mogłabym skorzystać z jakiejś pielęgnacji ciała to pewnie wybrałabym zabieg ujędrniający na piersi i brzuch, gdyż moja skóra na tych częściach ciała woła o nawilżenie i poprawienie elastyczności. Do tego byłabym niezmiernie szczęśliwa mając wymodelowany i bardziej jędrny biust a to powód do tego, że poczułabym sie bardziej kobieco i pięknie :)
Strona komentarzy 13 z 19
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar