2012-01-02

Dodatki

Poświąteczny shopping z TRIWĄ

Absolutna gratka dla wszystkich fanów dobrego stylu i nowoczesnego designu! Ulubiona marka kolekcjonerów modnych gadżetów Triwa i warszawski concept store Made4Hand organizują jednodniową promocję na wybrane zegarki, które będzie można kupić nawet o 30% taniej!
 
Jest to jedyna okazja w tym roku, żeby nabyć w tak wyjątkowej cenie te pełne pozytywnej energii i soczystego koloru gadżety, które wszystkie razem i każdy z osobna stanowią małe dzieła sztuki. Designerzy marki Triwa inspiracje czerpią od włoskich projektantów, dla których zegarek jest czymś więcej niż tylko czasomierzem.

W połączeniu ze skandynawskim look&feel’em, szeroką gamą intensywnych barw i oryginalnych materiałów, dają niezwykle trendowy i niepowtarzalny efekt, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zegarki z linii Colore, Dandy i Bullit będzie można kupić w absolutnie obłędnej cenie 239zł (wcześniej 269zł).

Z kolei kultowa linia profesjonalnych, a jednocześnie trendowych zegarków z wbudowanymi trzema chronometrami Chrono, będzie dostępna w cenie 469zł (wcześniej 549zł).

Zapraszamy zatem do warszawskiego concept storu Made4Hand przy ulicy Nowogrodzkiej 6.  Zakupów z wyjątkowym rabatem do 30% będzie można dokonać przez cały dzień.

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

pscolka (2012-01-03 11:04:03)
Bardzo piękne te zegarki. Chciałabym taki mieć.
sylvana (2012-01-03 09:47:03)
Rabat kusi i chyba mnie skusi
 ostani pięknie by wyglądał na mojej ręce 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar