2012-01-02

ROZRYWKA

Emanująca seksem Żona idealna

Tagi: serial
Niebawem fani Alicii Florrick będą mieli okazję zobaczyć ją w nowej odsłonie. Już 11 stycznia na Universal Channel, Żona idealna przestanie byc idealna i zacznie patrzeć na życie przez pryzmat swoich potrzeb, pragnień i marzeń. Zdolna i ambitna pani adwokat przejmie kontrolę nad swoim życiem i przemieni się w pewną siebie kobietę sukcesu.Piękna odtwórczyni głównej roli - Julianna Margulies, zdobywczyni nagrody Emmy,  Złotego Globa oraz nagrody Screen Actors Guilde 2011, znowu rozpali zmysły widzów Universal Channel. U jej boku zobaczymy dwóch przystojnych mężczyzn: gwiazdę serialu „Sex w wielkim mieście”, Chrisa Notha, a także Josha Charlesa, znanego z roli w filmie “Stowarzyszenie umarłych poetów”. W trzecim sezonie „Żony idealnej”, gościnnie pojawią się również zdobywca nagrody Emmy, Eddie Izzard oraz Dylan Baker znany ze „Spidermana 2”.

W drugim sezonie byliśmy świadkami życia Alicii, która pomimo wielu przykrości, jakie ją spotkały, szczególnie ze strony męża, nie poddała się. Udowodniła, że jest silną kobietą, która potrafi walczyć o swoje szczęście. Prestiżowa praca w kancelarii prawniczej przyniosła jej ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia. Rosnąca pewność siebie Alicii przeistoczyła ją - odrzuconą żonę - w silną panią adwokat.

W trzecim sezonie poznamy Alicię, która zna swoją wartość, jest świadoma nie tylko swoich kompetencji, ale także kobiecości i seksualności. Przemiana, jaka nastąpiła w tej postaci, jest imponująca. Piękne, podkreślające jej figurę kostiumy, zachwycająca fryzura, idealny makijaż są dalekie wizerunkowi, jaki kreowała, będąc panią domu w pierwszym sezonie serialu.

Na uwagę zasługuje również gorący wątek Alicii i Willa. Hasła: życie, prawo i sex ściśle nawiązują do sytuacji, w jakich znajduje się ta para. Jak potoczą się losy zmysłowej żony idealnej oraz jednego z najbardziej pożądanych kawalerów Chicago? Czy pozwolą, aby uczucie, które ich łączy mogło się rozwijać?

Trzeci sezon serialu „Żona idealna“ - od 11 stycznia o godzinie 22:00.
Tylko na Universal Channel.


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar