2011-12-21

Dodatki

Russian Brasco w nowej odsłonie jeszcze przed Świętami

Designerska marka Triwa produkująca zegarki wypuszcza na rynek nową, limitowaną linię modeli Brasco, która zanim jeszcze trafiła do sprzedaży stała się prawdziwym hitem i gorącym kąskiem dla wszystkich kolekcjonerów modnych gadżetów.

Bazą do powstania zegarków były modele White Russian Brasco oraz Black Russian Brasco, które w swojej oryginalnej wersji występują na bransolecie z ręcznie polerowanego acetatu. Wersje limitowane otrzymały bransolety skórzane. White Brasco Twist cechuje się długim skórzanym paskiem, zawijanym podwójnie wokół nadgarstka, z kolei Black Russian Tamsjo posiada zamszowy pasek w kolorze czarnym. Oba modele, łączą w sobie designerskiego ducha i współczesną klasykę, dzięki czemu mogą być idealnym prezentem na zbliżające się święta zarówno dla dbającego o swój wizerunek poszukiwacza trendów jak i poważnego biznesmena. Oba modele dostępne są już w Polsce! Zarówno w sklepie firmowym Triwa Polska w poznańskiej Galerii Malta jak i w warszawskim concept storze  Made4Hand. 

Komentarze (2)

sylvana (2011-12-22 19:53:11)
biały skradł mi już serce ;))
 
pscolka (2011-12-22 09:35:01)
.
Zegarki z limitowanej linii modeli Brasco są genialne i bardzo oryginalne. Podobają mi się ogromnie. Z chęcią chciałabym taki prezentować na moim nadgarstku:D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar