2011-12-20

Pielęgnacja ciała

Mamy już nowe ciao

W ostatnim tygodniu przed świętami pojawiła się wreszcie nowa odsłona ciao.pl! Przebudowaliśmy całą grafikę i ruszamy pod hasłem „Dla Ciebie zmieniamy się na lepsze”!
Mamy dla Was nowe opisy produktów (stworzenie ich zajęło nam kilka miesięcy), stopniowo wymieniamy też zdjęcia. Oprócz tego w nowym ciao.pl utworzyliśmy część poradnikową – bezpłatne porady kosmetyczki i kosmetologa oraz artykuły specjalistów z dziedziny zdrowia i urody. Będzie co poczytać!

Specjalnie dla was całkowicie przebudowałyśmy strukturę kategorii – teraz o wiele łatwiej znaleźć szukany produkt, tym bardziej, że ciągle wprowadzamy jakieś ciekawe nowości!

Informacje o nowych produktach i wszystkich aktualnych promocjach możecie znaleźć na naszej stronie na facebooku http://www.facebook.com/ciaopl. Tam również niespodzianka – z okazji startu nowego ciao przygotowałyśmy dla Was wiele atrakcji – polubcie nas i bądźcie z nami w kontakcie!

Dzisiaj mamy dwie niespodzianki!

Pierwsza to gwarantowany rabat 10%, dla wszystkich, którzy do końca 2011 roku zrobią zakupy w ciao.pl (rabat nie obejmuje kosztów wysyłki i towarów w cenie promocyjnej) – przy dokonywaniu zamówienia wystarczy wpisać hasło: „noweciao”.

Druga niespodzianka to konkurs! Jeśli napiszecie nam co jeszcze zmieniłybyście w nowym ciao, macie szanse na wygranie jednego z 10 ciekawych zestawów kosmetyków. Odpowiedzi należy wysyłać na adres marketing@guaranagroup.pl (w temacie: „Konkurs”). Więcej szczegółów znajdziecie na naszym facebooku – tam zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji!

Komentarze (2)

pscolka (2011-12-21 21:50:35)
Rzeczywiście odsłona ciao.pl jest bardzo ładna. A do tego jeszcze niespodzianka w postaci rabatu i konkurs, no no. Na pewno skorzystam:D
sylvana (2011-12-21 07:35:20)
bardzo ładna odsłona :))
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar