2011-12-16

Nowinki

Cisowianka Perlage i Dawid Woliński na rzecz Fundacji TVN Nie jesteś sam

Sukienkę Perlage - specjalny projekt Dawida Wolińskiego dla marki Cisowianka zaprezentowano wczoraj podczas pokazu najnowszej kolekcji projektanta. Unikatowa, uszyta tylko w jednym egzemplarzu sukienka zostanie przekazana Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, a dochód z jej licytacji zasili konto Fundacji. Srebrzysta sukienka Perlage jest bardzo kobieca i delikatna, a jednocześnie dynamiczna, dzięki czemu idealnie wpisuje się w styl wielkomiejskiego życia. Olga Kaczyńska, które właśnie w tej kreacji pojawiła się na wybiegu wyglądała w niej naprawdę pięknie.

Fot. studio 69


Projekt Perlage idealnie wpisywał się w pokaz i najnowszą kolekcję Wolińskiego zaprezentowaną wczoraj w hali zdjęciowej na ul. Domaniewskiej w Warszawie. Na wybiegu dominowały ultrakobiece, szykowne sukienki o oryginalnych konstrukcjach i ciekawych cięciach, ale można było również podziwiać okrycia zimowe - oryginalne płaszcze i kożuchy w wydaniu męskim i żeńskim. Całość kolekcji to powrót do najlepszych wzorców dawnego krawiectwa - precyzyjnego i dopracowanego w najmniejszym szczególe. Najnowsza kolekcja Wolińskiego to kwintesencja dobrego stylu, elegancji i tradycji w nowoczesnym wydaniu.

Wśród gości Dawida Wolińskiego pojawili się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Horodyńśka, Magda Gessler, Anna Czartoryska, Bogna Sworowska, Ada Fijał,  Agnieszka Włodarczyk, Marysia Góralczyk, Anna Wędzikowska, Anna Jurgaś, Dariusz Michalczewski, Tomasz Ossoliński, Katarzyna Nova, Agnieszka Wagner, Klaudia Halecjo, Joanna Przetakiewicz, Marta Gryca z córką. Niezwykłą oprawę tego wydarzenia zapewniła wybitna polska skrzypaczka Patrycja Piekutowska, której występ wprowadził w klimat nowej kolekcji.

Cisowianka Perlage nie po raz pierwszy staje się inspiracją dla twórców mody. Marka jest również partnerem konkursu dla młodych projektantów - Fashion Designer Awards. Nie pierwszy raz towarzyszy także najważniejszym wydarzeniom modowym w Polsce. Gościła już m.in. na pokazach kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski, Mariuszowi Przybylskiemu, Robertowi Kupiszowi marce Simple, pokazom kolekcji Łukasza Jemioła i marce La Mania. To dowód na to, jak doskonale Cisowianka Perlage pasuje do sytuacji, gdzie króluje nienaganny styl i elegancja.

Partnerami pokazu byli: Cisowianka Perlage, Lilou, Triumph oraz Kazar.

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

vanilia120 (2011-12-16 22:50:46)
:)
A ja wygrałam darmową wejsciówke na pokaz, ale niestety nie mialam mozliwosci dostania się tam ;( a szkoda
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar