2011-12-16

PATRONATY

Spotkanie Sukcesu

30 listopada w krakowskim hotelu Galaxy odbyło się Spotkanie Sukcesu z okazji wprowadzenia na rynek drugiej edycji Kalendarza Sukcesu. W spotkaniu uczestniczyło około 300 przedsiębiorców.


 


Podczas spotkania odbył się pokaz mody firmy Deni Cler oraz najnowszej kolekcji firmy Liberman specjalizującej się w szytych na miarę garniturach. Uczestnicy spotkania wzięli także udział w pokazie bielizny i pokazie salsy. Najważniejszą częścią spotkania był networking, czyli czas na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Przedsiębiorcy poznawali się, wymieniali się wizytówkami i rozmawiali o współpracy.

Spotkanie Sukcesu zapoczątkowało cykl spotkań dla osób, które chcą odnieść w życiu sukces. Podczas kolejnych spotkań uczestnicy wezmą udział w szkoleniach, pokazach tańca, pokazach mody i wielu innych atrakcjach. Celem Spotkań Sukcesu jest integracja osób, które chcą odnieść sukces, nawiązanie nowych kontaktów oraz edukacja.

Spotkania są przygotowane dla posiadaczy Kalendarza Sukcesu, czyli nietypowego kalendarza, który wyróżnia się dużą ilością miejsca na zapiski, miejscem na planowanie tygodnia, wyznaczaniem celów, monitorowaniem wydatków i przychodów oraz szkoleniami z takich tematów, które mogą być przydatne w biznesie. Aby bezpłatnie uczestniczyć w Spotkaniach Sukcesu, wystarczy być posiadaczem kalendarza, który można zamówić na: www.kalendarzsukcesu.pl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar