2011-12-05

TECHNOLOGIA

Idealny prezent pod choinkę

18 listopadaw sklepach w całej Polsce pojawiły sięnowe zestawy konsoli Nintendo 3DS! Miłośnicy piesków i kotków mogą zaopatrzyć się w wyjątkowy pakiet złożony z Nintendo 3DS w rzucającym się w oczy kolorze CoralPink oraz rewelacyjnej gry „Nintendogs + Cats”. Z kolei tydzień później, czyli 25 listopada, na sklepowych półkach zagościła długo oczekiwana platformówka „Super Mario 3D Land”, którą można nabyć w wyjątkowym zestawie z Nintendo 3DS w kolorze Ice White. W obu przypadkach liczba produktów będzie limitowana!


Zestawy CoralPink Nintendo 3DS + „Nintendogs + Cats” oraz Ice White Nintendo 3DS + „Super Mario 3D Land” to świetne propozycje na prezent pod choinkę. Pierwszy z nich z pewnością przypadnie do gustu młodej miłośniczce fauny i nauczy ją odpowiedzialności względem zwierząt domowych. Natomiast drugi dostarczy wiele radości każdemu entuzjaście niezwykłych przygód hydraulika Mario – najpopularniejszego bohatera gier wideo na świecie. Oba zestawy pomogą w przełamaniu zimowych smutków, oferując ogromne pokłady świetnej zabawy, także w gronie rodzinnym.

„Nintendogs + Cats” to wyjątkowa odsłona bestsellerowej serii, stworzonej z myślą o wszystkich osobach kochających zwierzęta. W edycji przeznaczonej na Nintendo 3DS do grona kochanych szczeniaków dołączyły nie mniej słodkie kocięta. Produkcja pozwala sprawować nad nimi opiekę – zabawiać, uczyć sztuczek, pielęgnować i spotykać się z innymi właścicielami. Wykorzystuje przy tym cechy konsoli, w tym kamerę, dzięki której wirtualne zwierzątko cały czas śledzi każdy Twój ruch! Piękna grafika w technologii 3D pozwala jeszcze lepiej wczuć się w rolę właściciela małego zwierzaczka.

„Super Mario 3D Land” to długo oczekiwany powrót hydraulika Mario i jego przyjaciół na przenośne konsole firmy Nintendo, a zarazem pierwszy prawdziwy występ na Nintendo 3DS. Ta wyjątkowa platformówka łączy w sobie najlepsze cechy „Super Mario Galaxy” (Wii) z kultowymi odsłonami takimi jak „Super Mario Bros. 3” (NES) oraz „New Super Mario Bros.” (Nintendo DS). Każdy fan Mario znajdzie w „Super Mario 3D Land” pokłady niekończącej się zabawy!

Konsole w wersjach kolorystycznych CoralPink i Ice White będą oferowane również oddzielnie. Oba modele trafią do samodzielnej sprzedaży jeszcze w grudniu tego roku. Nintendo 3DS to platforma, która oferuje wyjątkowy zakres kontroli rodzicielskiej. Rodzice mogą zadbać nie tylko o to, co na konsoli uruchomią ich pociechy, ale też o natężenie efektu 3D. Nintendo 3DS jest kompatybilne z poprzednimi platformami sprzętowymi Nintendo – konsolami Nintendo DS i Nintendo DSi – dzięki czemu bez problemów uruchamia wydane na nie gry. Zwiększa to bazę dostępnych pozycji o ponad 1000 tytułów.

Komentarze (1)

sylvana (2011-12-06 19:28:06)
zgadza się,jest idealny jak mało który :))
sama chciałabym zostać takim obdarowana 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar