2011-12-02

Biżuteria

Sylwester w gwiezdnym stylu

W tegorocznym karnawale musimy błyszczeć. Gwiazdy, cekiny, kryształy to obowiązkowy element w sylwestrowej kreacji i karnawałowych zestawach. Biżuteria także musi mieć w sobie blask i mieniące się kolory by rozświetlała, niczym gwiezdny pył.



Trendsetterzy i magazyny mody obwieszczają: Zabłyśnij tej zimy! Jak to zrobić? Wprowadź gwiezdną energię do swojej szafy. Oprócz mieniących się sukienek, topów czy legginsów także dodatki muszą błyszczeć, jak gwiazdy na niebie. Dodatkowo by rozgrzać się zimą i wprowadzić karnawałowy nastrój, warto wybrać dodatki mieniące się różnorodnymi kolorami. Kosmicznie modnej biżuterii nie trzeba szukać w galaktyce. Sklepy diva wprowadzają nową kolekcję Stardust, w której znaleźć można stylowe ozdoby z zaklętym urokiem mieniącej się gwiazdy.

„Nowa kolekcja Stardust to propozycja divy na sylwestra i karnawał. Oryginalne i odważne wzory, z nutą galaktycznej nostalgii to doskonały sposób, by stać się najjaśniejszą gwiazdą na imprezie” – zachęca Aneta Szymanowska Marketing Specialist marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

W kolekcji Stardust znalazły się dodatki pełne przepychu. Gwiezdny pył pokrywa obszerne naszyjniki, sznury kolorowych pereł, koktajlowe pierścionki, szerokie i mieniące się bransolety. Ważne by było dużo i błyszcząco. To podstawa w tym sezonie, dlatego nie warto się opierać. Warto za to czerpać moc i siłę na nowy rok z gwiezdnej kolekcji divy!

Kolekcja Stardust dostępna jest w sklepach od 29 listopada, a ceny zaczynają się już od 19 zł.

Galeria zdjęć:

Komentarze (4)

Ag (2011-12-03 13:57:41)
19 z ł
to okazja
pscolka (2011-12-03 10:22:52)
Nom nie ma to jak biżuteria. Zaprezentowane tutaj są bardzo ładne. Szkoda, że nie ma więcej zdjęć z tej kolekcji.
sylvana (2011-12-03 09:49:50)
Diva-moja ulubiona stylizacja ;)))))
 
nefretete07 (2011-12-02 23:35:24)
błysk
Czas szukać błyskotek na sylwka:D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar