2011-12-02

Kolekcje ubrań

Honorata Skarbek - Honey Ambasadorką marki Moodo

Moodo rozpoczęło współpracę z Honoratą Skarbek - Honey mocnym uderzeniem. Znana wokalistka i bloggerka prezentuje najnowszą, „imprezową” kolekcję marki. Jest to limitowana seria ubrań, która właśnie pojawiła się w sklepach.


W kolekcji znajdziemy wiele modeli idealnych na zbliżający się czas: Sylwester, karnawał. Ubrania wpisują się w najnowsze trendy, w których królują połyskujące materiały z niezliczoną ilością cekinów. Lśnią na topach i sukienkach.

Te ostatnie przeważają w kolekcji. Znajdziemy różne fasony i kolory: od czerni i szarości po electric blue i ostrą czerwień.

Motywem, który dominuje są koronki i falbanki. Pojawiają się nawet na torebkach! Zaskakują niebanalne fasony, oryginalne wykończenia.

Wyraziste kolory, obcisłe fasony, błysk i glam. Tak najlepiej można scharakteryzować tę kolekcję. To idealna propozycja dla tych dziewczyn, które chcą błyszczeć w karnawale i onieśmielać swoją kobiecością.

Kolekcja jest już w sklepach w całej Polsce. Adresy na www.moodo.pl. Jest także dostępna w e-sklepie www.sklep.moodo.pl

W najnowszej kolekcji Moodo świetnie czuje się Honorata Skarbek – Honey, która wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki Moodo występując w roli modelki.

Honorata Skarbek – Honey, znana jest nie tylko fanom muzyki, ale też osobom interesującym się modą. Artystka zyskała gigantyczną popularność prowadząc swój photoblog poświęcony modzie.

Rozpoczęcie współpracy z marką Moodo zbiegło się w czasie z reedycją debiutanckiego albumu „Honey: Reedycja” wzbogaconego m.in. o polską wersję nagrania „Sabotaż”. Do tej piosenki zrealizowano teledysk z udziałem Zombie Boya. Video będzie można obejrzeć już wkrótce.

Udział w sesji zdjęciowej to początek współpracy Honorata Skarbek – Honey z Moodo. Marka zapowiada wiele niespodzianek i atrakcji dla swoich klientek związanych z tym projektem.

Galeria zdjęć:

Komentarze (3)

Ag (2011-12-03 14:02:07)
Honey
jest wspaniała. to typowa kobieta XXI wieku- zna się na modzie, kosmetykach, perfimach, zdrowiu, nie boi się pisać, ma własną stronę-blog, jest urocza i szczera, a przy tym jest mega dziewczęca
pscolka (2011-12-03 10:16:55)
Wszystkie tuniki rewelacyjne. Jednak do mojego gustu bardziej przypadła druga. Byłam ostatnio w sklepie Moodo i je widziałam. W następnym tygodniu znów się tam wybieram i planuję sobie coś kupić:)
sylvana (2011-12-02 22:09:25)
Super,o to chodzi,aby chwytać każdą taką okazję.
Coś kupię z pewnością,są świetne 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar