2011-11-25

Twarz

Idealne rozwiązanie na zimowe wyjazdy

Photoderm SKI (SPF 50+) to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas zimą. Wygodne opakowanie: krem przeciwsłoneczny SPF50+ oraz pomadka w jednym. Dodatkowo preparat można zawiesić na szyi, gdyż Photoderm SKI jest sprzedawany z praktyczną „smyczą”.


Photoderm SKI zawiera masło karite, olej rycynowy i olej kokosowy, które łagodzą i nawilżają spierzchnięte usta.  Dzięki trehalozie Photoderm SKI chroni przed zimnem, również na dużych wysokościach.

Photoderm SKI, podobnie jak wszystkie produkty z linii Photoderm MAX, zapewnia skórze najwyższą ochronę SPF 50+/ UVA 38. Preparat zawiera opatentowany kompleks BIOprotection®, który działa na poziomie komórki, stymulując i chroniąc naturalny system obronny skóry, zabezpieczając przed zmianami w obrębie DNA i opóźniając fotostarzenie się skóry. Dzięki jego zawartości preparaty Photoderm w 99,6% chronią DNA komórkowe. Preparaty Photoderm wykazują bardzo wysokie właściwości ochronne, niezmienne przez długi okres czasu, kiedy poddane są działaniu promieni słonecznych. Photoderm SKI jest fotootrwały i wodoodporny.

Photoderm SKI (krem 20ml + sztyft do ust 2g) – cena sugerowana ok. 66 zł

Preparaty Bioderma dostępne są wyłącznie w aptekach.


 

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-26 22:18:09)
praktycze i ta''50''robi wrażenie :)
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar