2007-10-29

WARTO WIEDZIEĆ

Czar katalogu - quelle

Gdy zakupy męczą
Bieganie po sklepach bywa uciążliwe i czasochłonne, zwłaszcza jesienią i zimą. Jesteś zmęczona po pracy czy szkole, a sama myśl o spędzeniu popołudnia w centrum handlowym przyprawia Cię o ból głowy. Na dodatek nieprzyjemne sprzedawczynie nawet nie starają się być już miłe, za to nadgorliwi ochroniarze patrzą Ci na ręce. Jesteś skazana na samodzielne szukanie odpowiedniego rozmiaru, a gdy już znajdziesz, spotyka Cię kolejna niedogodność: tracisz czas w kolejce do przymierzalni, a gdy nadejdzie Twoja kolej, jaskrawe światło jarzeniówki bije Cię po oczach.

Chwila dla Ciebie
Alternatywą do tego są zakupy z katalogu: mocna popołudniowa kawa i przeglądanie katalogu niczym kolorowej gazety. To, co się Tobie spodoba, od razu zamawiasz. Gdy nie możesz wybrać- sięgasz po katalog na drugi dzień i wtedy podejmujesz decyzje. To chwila relaksu i wyciszenia- taki rytuał możesz powtarzać, nawet co miesiąc.

Co by tu wybrać?
Wydawcy katalogów stawiają na szeroką ofertę. Na stronach znajdziesz nie tylko najmodniejsze trendy, ale także nieśmiertelną klasykę. Możesz wybierać i przebierać!

Szybko, szybciej przez Internet!
Domy sprzedaży wysyłkowej prowadzą także sprzedaż poprzez Internet, dzięki czemu możesz szybciej zamówić swoje rzeczy. Jednak wiele sklepów ma jeszcze mało funkcjonalną stronę www, na której trudno znaleźć podstawowe informacje dotyczące produktów, np. cenę. Zamawianie z katalogu ma swój urok. Wygodna kanapa, odpowiednie oświetlenie i szelest kartek. Nie można tego porównać z kupowaniem w sklepie internetowym, gdzie tylko skanujesz stronę, bez dokładnego wczytania się w treść.

Bezcenne, bo bez poczucia winy
Zamawiasz z katalogu, a płacisz dopiero przy odbiorze paczki. Wraz z zamówieniem stajesz się posiadaczką towaru, ale z Twojej kieszeni nie ubyła ani złotówka. Taki odroczony termin płatności sprawia, że pozwalamy sobie na więcej. Dobrze, warto czasem pomyśleć o sobie bez poczucia winy! Dla kobiety udane zakupy są przecież bezcenne.

Bez wychodzenia z domu
Wybierasz, zamawiasz i po pewnym czasie listonosz bądź kurier dostarcza towar pod drzwi Twojego domu. Dobrze znany obrazek Matki Polki dźwigającej siaty pełne zakupów odchodzi do lamusa. Dziś liczą się wygodne i niemęczące zakupy, przy których nie potrzebujesz pomocy tragarza.

Luksus na wyciągniecie ręki
W chwili zamawiania jesteś Panią Zakupów i cały świat kręci się wokół Ciebie. Nawet się nie spostrzeżesz jak szybko trafiasz do luksusowego klubu VIP…

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar