2007-11-02

WARTO WIEDZIEĆ

To już roczek!

Pierwszy artykuł pojawił się pod tytułem "Jesienny blues". Pamiętamy jak wielokrotnie czytaliśmy ten tekst... wpatrując się uważnie... czy wszystko jest w porządku? Czy nie ma w nim literówek i pomyłek?

Robiliśmy tak przez rok i będziemy robić dalej. Nie chcemy bowiem zawieść i Was i - przeznajemy - nas samych.

Portal w pierwszej odsłonie przedstawiał tylko nowinki ze świata mody, urody, zdrowia i ploteczki. W ciągu roku udało nam się stworzyć nowe działy...Turystykę, dzięki której poznajemy nowe zakątki Polski i świata, ale także podsuwamy pomysły jak można spędzić weekend. Technologię i nowości ze świata gsm odkrywamy dzięki partnerstwu portalu www.infogsm.pl oraz wkraczamy w świat motoryzacji, dzięki nowościom podrzucanym przez portal www.tuning.pl. Czym jednak byłoby życie bez muzyki i filmu, co chętnie słuchamy i na co z pewnością pójdziemy do kina...Intrygujące i ciekawe tematy poruszamy w działach Ciekawostki i Warto wiedzieć.

Dla nas to był trudny rok, ale proszę Wierzcie nam, było warto, ponieważ dzięki Wam i Waszemu wsparciu warto tworzyć ten portal!

Żeby było trochę inaczej...zrywamy z tradycją, zrywamy ze zwyczajem, że to jubilat przyjmuje prezenty. U nas - on je rozdaje.

Aby zdobyć prezent wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Które urodziny obchodzi portal www.udziewczyn.pl?

A) pierwsze
B) drugie
C) trzecie


Prawidłową odpowiedź wyślij na e-mail: redakcja@udziewczyn.pl.

Trzy pierwsze osoby, które odeślą prawidłową odpowiedź zostaną nagrodzone upominkiem.


Dziękujemy Wszystkich

Redakcja

Komentarze (1)

Majka (2007-11-04 12:59:43)
Gratulacje
Fajny serwis, warto tu zaglądać
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar