2011-11-15

Twarz

Przełomowe przeciwzmarszczkowe serum ujędrniające

 Marka ARTISTRY™ wprowadziła na rynek rewolucyjne serum przeciwzmarszczkowe.  Serum ARTISTRY ™ Intensive zawiera opatentowany Targeting Complex, który pozwala jeszcze lepiej wnikać aktywnym składnikom w głąb skóry. Oprócz tego produkt zawiera retinol nowej generacji, silnie skoncentrowaną witaminę C oraz specjalnie dobraną mieszaninę peptydów. Serum zostało poddane badaniom klinicznym, które wykazały jego skuteczność w redukcji zmarszczek i regeneracji skóry.


Starzenie się skóry to naturalny proces, któremu sprzyja zmniejszenie biologicznej aktywności komórek organizmu i spowolnienie procesów regeneracyjnych. Z upływem lat, matryca białkowa skóry, składająca się z kolagenu i elastyny, zaczyna się rozpadać. Skóra powoli traci swoją jędrność. Powstające zmarszczki mogą pojawić się w każdym wieku. Rozwiązaniem tego problemu są kosmetyki ARTISTRY Intensive, profesjonalne kuracje, opracowane w celu poprawienia kondycji skóry do stosowania w domu.

Przeciwzmarszczkowe serum ujędrniające z linii ARTISTRY Intensive zwalcza objawy starzenia się skóry dzięki wysoce skutecznej, łatwej w stosowaniu formule. Nowy, silnie działający preparat przeciwzmarszczkowy znacznie poprawia poziom jędrności skóry, wygładzając widoczne linie i zmarszczki.  Stopniowo skóra odzyskuje swoją jędrność i gładkość, zyskując jednocześnie młodszy wygląd.

Co sprawia, że formuła serum z linii ARISTRY Intensive jest tak unikalna?  Co odróżnia ją od innych produktów o właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających?  

Linia ARTISTRY Intensive jest pierwszą i jedyną marką, która oferuje unikalną technologię Targeting Complex, opracowaną i opantowaną przez uznanych naukowców z  amerykańskich uniwersytetów. Połączenie tego kompleksu z retinolem doprowadziło do powstania RETINOLU NASTĘPNEJ GENERACJI, który charakteryzuje się większą skutecznością działania.  Dostarczenie retinolu w tak łagodnej postaci nie było nigdy wcześniej możliwe.  

Retinol, znany również jako witamina A, jest bardzo skutecznym składnikiem, który odbudowuje matrycę kolagenową skóry, jednak jego stosowanie wiązało się z pewnym dyskomfortem i ryzykiem podrażnienia skóry, który często zniechęcał kobiety przed cieszeniem się tymi właściwościami. Po latach badania mechanizmów działania retinolu naukowcy z Uniwersytetu Michigan współpracujący
z Amway odkryli zupełnie innowacyjny sposób na uboczne reakcje skóry na ten składnik, tak aby stał
się bardziej skuteczny w procesie poprawiania wyglądu skóry dojrzałej przy jednoczesnych zmniejszonych efektach ubocznych.

„Retinol jest jednym z najbardziej skutecznych składników zapobiegających oznakom starzenia się skóry, zalecanym przez ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej. Retinol przywraca elastyczność i jędrność skóry oraz redukuje liczbę widocznych już zmarszczek” – powiedziała Catherine Ehrenberger, Amway vice president, R&D and Quality Assurance (Wiceprezes ds. R&D i Jakości). „Do naszej wielofunkcyjnej formuły dodaliśmy specjalny retinol, witaminę C oraz peptydy, które odpowiedzialne są za przywracanie i regenerację poziomu sprężystości skóry” – dodała Catherine Ehrenberger.

Formuła preparatu zawiera również stabilną witaminę C, która wzbogaca skład serum. Odgrywa istotną rolę przy zachowaniu zdrowej kondycji skóry.  Sprzyja stymulacji i zwiększeniu produkcji kolagenu, zatrzymuje metaloproteinazę macierzy pozakomórkowej oraz powstrzymuje działanie wolnych rodników. Witamina C jest bardzo ważna dla naszego dobrego samopoczucia. Wszystkie te czynniki pozwalają zachować mocniejszą i bardziej elastyczną skórę.

Mieszanka peptydów jest składnikiem mającym wpływ na wzrost produkcji kolagenu w skórze.
W kosmetyce wykorzystywane są peptydy syntetyczne, które naśladują działanie peptydów występujących naturalnie w skórze i uzupełniają ich niedobór, wzmacniając jednocześnie wzrost kolagenu i elastyny. Peptydy odgrywają również ważną rolę w procesie właściwego wiązania się włókien kolagenu. Proces ten pomaga ułożyć kolagen w skórze w taki sposób, który zapewnia jego optymalną siłę i właściwą strukturę.

Pozostała część technologii to składniki normalizujące skórę, wyciągi roślinne o działaniu łagodzącym. Wyciągi roślinne o działaniu łagodzącym zapobiegają potencjalnym podrażnieniom oraz zwalczają działanie czynników mających negatywny wpływ na kondycję skóry, czyli stresu, promieni słonecznych i zanieczyszczeń.  Wyciągi roślinne o działaniu łagodzącym to zielona herbata, lukrecja, soja i jabłko.
 
Serum zaleca się stosować na noc i tak jak w przypadku wszystkich innych produktów z retinolem, należy stosować kremy ochronne z filtrami UV w trakcie dnia.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI KLINICZNYMI
W ciągu nocy:
  • Testy laboratoryjne wykazały 300% wzrost aktywności kolagenu w ciągu nocy
  • Zdrowiej wyglądająca skóra
  • Drobne zmarszczki:
  • 3 z 4 kobiet potwierdziło, że w ciągu 2 tygodni zauważyły zmniejszenie liczby widocznych drobnych zmarszczek
  • Utrata jędrności:
  • Zwiększenie jędrności i młodszy wygląd skóry już po 4 tygodniach stosowania
  • Właściwości porównywalne do profesjonalnych kuracji ujędrniających


Głębokie zmarszczki:
3 z 4 kobiet potwierdziło, że w ciągu 8 tygodni zmniejszeniu uległa liczba głębokich zmarszczek

Przeciwzmarszczkowe serum ARTISTRY Intensive dostępne są w sprzedaży bezpośredniej, w tym poprzez Amway Online.
 
Sugerowana cena detaliczna: 446 zł

 

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-15 22:09:30)
na pewno jest profesjonalne
szkoda,ze zarobki cieniutkie u mnie 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar