2011-10-21

PLOTKI

Finalistki Miss Polonia podbiją Egipt

Już 26 października osiemnaście najpiękniejszych Polek zamieni szary i chłodny krajobraz polskiej jesieni na rozgrzane słońcem plaże położone u wybrzeży Egiptu.  Finalistki konkursu Miss Polonia 2011 wyruszą na egzotyczne zgrupowanie, podczas którego rozpoczną przygotowania do finału najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce. A to wszystko dzięki Biuru ds. Turystki Ambasady Egiptu, które zabierze finalistki w podróż po malowniczych zakątkach kurortu Sharm el Sheikh.


 
Zagraniczne zgrupowanie Miss Polonia w Egipcie będzie drugim tego typu wyjazdem w ponad 80-letniej historii konkursu. Tym razem najpiękniejsze Polki odwiedzą kraj faraonów, który od wieków zachwyca podróżnych i turystów z całego świata. Hotel, w którym pojawią się kandydatki do korony Miss Polonia to położony w kurorcie Sharm el Sheikh Hotel Savoy (www.savoy-sharm.com). Miejsce to we wrześniu br. zostało wyróżnione prestiżową nagrodą World Travel Awards dla najlepszego kompleks hotelowego w Afryce.  Zgrupowanie potrwa tydzień i będzie połączone z oficjalną sesją zdjęciową finalistek, zajęciami z prezentacji i choreografii oraz  przygotowywaniem reportażowych materiałów video. Nie zabraknie czasu na zwiedzanie malowniczych zakątków kurortu oraz poznawanie kultury tego fascynującego kraju. O każdy szczegół zadba Biuro ds. Turystki Ambasady Egiptu, które wspólnie z agencją Made For PR zaplanowało niezapomnianą podróż do Sharm el Sheikh.

Finalistkom towarzyszyć będzie Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz, która już w grudniu przekaże jednej z kandydatek koronę najpiękniejszej Polki. O wizerunek dziewcząt zadba grono specjalistów, od kilku lat związanych z organizacją konkursu Miss Polonia. Makijaż przygotuje Agnieszka Rudzińska, o fryzury zadba Anna Solarz natomiast choreografię przygotuje Renata Lipska – Sołtyk. Stroje kąpielowe przygotuje marka Mewa Styl a w trakcie oficjalnej sesji zdjęciowych finalistki wystąpią w strojach Desperado London. Urodę kandydatek do tytułu Miss Polonia podkreśli unikalna biżuteria przygotowana przez Diamonds International Corporation.

W finale, który odbędzie się 9 grudnia 2011 i będzie transmitowany o godz.21:15 na antenie TVP 2 wystąpi 18 finalistek:

Nr 1 Marcelina Firszt - województwo podkarpackie

Nr 2 Benita Poniatowska - województwo podlaskie

Nr 3 Justyna Rajczyk - województwo lubuskie

Nr 4 Anna Szczygielska – dzika karta, województwo mazowieckie

Nr 5 Sylwia Toczyńska - województwo lubelskie

Nr 6 Dominika Kubacka - województwo świętokrzyskie

Nr 7 Katarzyna Grynfelder - województwo zachodniopomorskie

Nr 8 Agata Jachimowicz - Miss Polka Litwy

Nr 9 Justyna Grochala - województwo dolnośląskie

Nr 10 Marcela Chmielowska - województwo małopolskie

Nr 11 Mariola Rysik - województwo warmińsko - mazurskie

Nr 12 Aleksandra Cielemęcka - województwo mazowieckie

Nr 13 Magdalena Myczewska - województwo opolskie

Nr 14 Beata Stelmaszczyk - województwa łódzkie

Nr 15 Anna Wojtkiewicz - województwo wielkopolskie

Nr 16 Marcelina Zawadzka - województwo pomorskie

Nr 17 Anna Krupa - województwo kujawsko - pomorskie

Nr 18 Agnieszka Śleziak - województwo śląskie

Wyjazd finalistek Miss Polonia do Egiptu zrelacjonują media patronujące tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia. Już wkrótce przekażemy Państwu kolejną garść informacji dotyczących wyjazdu.
 

Komentarze (3)

kika (2011-12-08 14:45:47)
najpiękniejsza
Marcelina Zawadzka moja faworytka ;)
pysia (2011-10-25 14:25:13)
???
 Jaka wielka jest ta dziewczyna po lewej! To chyba Marcelina Zawadzka. Zazdoszczę dziewczynom Egiptu Pozdrawiam
sylvana (2011-10-22 08:45:45)
obejrzę galę
powodzenia życzę :)))
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar