2011-10-20

Włosy

Dbaj o włosy na kanale Youtube

O tym jak ważna w przypadku stylizacji jest pomoc eksperta i profesjonalisty, przekonała się niejedna osoba, która – chcąc uzyskać upragniony efekt na swoich włosach – próbowała zastosować się do tzw. „suchych rad”. W końcu nie bez przyczyny mówi się, że „co innego usłyszeć, a co innego zobaczyć na własne oczy”. Naturalnie nie każdego stać na to, aby profesjonalny fryzjer każdego dnia zajmował się stylizacją fryzury. Jednak w praktyce okazuje się, że każdorazowe uzyskanie efektu profesjonalnej stylizacji kosmyków jest jak najbardziej możliwe i – co ważne – nie wymaga ono praktycznie żadnych nakładów finansowych.


 
Wystarczy tylko skorzystać z porad ekspertów Kliniki Handsome Men umieszczanych w formie krótkich, instruktażowych filmików na portalu You Tube.

Klinika Handsome Men, której założycielem i właścicielem jest Ryszard Gzela zajmuje się na co dzień niechirurgicznym uzupełnianiem powstałych na skórze głowy, ubytków włosowych, ale również zagęszczaniem i przedłużaniem włosów. Śmiało można stwierdzić, że eksperci Kliniki Handsome Men o włosach wiedzą wszystko. Teraz swoją wiedzą dzielą się również ze wszystkimi, zainteresowanymi tematem osobami. W każdym z krótkich, kilkuminutowych filmów eksperci pokazują, w jaki sposób należy ułożyć włosy, aby uzyskać konkretny efekt. Osoby oglądające omawiane materiały filmowe, mają więc możliwość dowiedzieć się i na własne oczy zobaczyć, w jaki sposób należy na przykład upinać kręcone włosy, wykonać z włosów kokardę, szalonego irokeza, klasyczny kok, fryzurę odpowiednią na sylwestrowy bal, „ślimaka”, stylizację w stylu RockMantic, doplatany warkocz czy luźne i wygodne w noszeniu, fryzury odpowiednie na co dzień. Co istotne to fakt, że każdemu z filmów instruktażowych towarzyszy ekspercki komentarz, adekwatny do wykonywanych na bieżąco czynności.

Prowadzony przez Klinikę Handsome Men kanał z filmami instruktażowymi „Dbaj o Włosy” dostępnymi na serwisie You Tube, z całą pewnością stanie się bardzo przydatny dla osób, które chcąc samodzielnie opanować trudną sztukę profesjonalnej stylizacji włosów, ale nie chcą one wydawać zbyt dużej ilości gotówki na tego rodzaju kursy stacjonarne.www.handsomemen.pl

 
Komentarze (1)

sylvana (2011-10-21 10:12:05)
ciekawe i...
prawdziwie inspirujące :) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar