2011-10-15

CIEKAWOSTKI

Elegancja w kuchni i ogrodzie

Prace domowe i plenerowe nie służą delikatnej skórze dłoni – konieczna jest całkowita ochrona przed detergentami i brudem. Dzięki Paclan nawet podczas porządków nie trzeba rezygnować z elegancji, dbając jednocześnie o ręce. Gumowe rękawice w kolorze intensywnej czerwieni, z ozdobnymi mankietami, mogą konkurować ze stylowymi dodatkami, nie tracąc przy tym na użyteczności.
 
Wyrafinowany design i najmodniejsze wzornictwo nie są nowością w świecie gospodarstwa domowego. Ozdobne rękawice do prac domowych od Paclana łączą użyteczność z prawdziwą elegancją. Wysoka jakość tworzywa, z którego są wykonane, zapewnia komfort noszenia, zapobiegając jednocześnie przecieraniu się i przeciekaniu wody do wewnątrz.

Wygodę zapewnia także długość rękawic – sięgają aż do łokcia, dzięki czemu podczas pracy chronione są nie tylko dłonie, ale całe przedramię. Nie trzeba obawiać się o trwałość – znakomicie poradzą sobie zarówno w kuchni, jak i w plenerze – na przykład podczas prac w ogrodzie. Szyku temu praktycznemu gadżetowi nadają ozdobne mankiety, dostępne w trzech deseniach: kwiatowym, w kropki i w serduszka. Jak na kuchenną awangardę przystało, nowe rękawice marki Paclan różnią się od tych tradycyjnych także kolorem – wszystkie wzory są w odcieniu pięknej, głębokiej czerwieni.

Cena: około 7 zł


Komentarze (1)

sylvana (2011-10-16 10:13:15)
niezłe
no proszę,jak fajnie można spędzić czas w kuchni,takie umilacze inspirują ;) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar