2011-10-15

DEKORACJA WNĘTRZ

Jesień na stole - inspiracje Villeroy & Boch

Pomysłowe, nietuzinkowe, niecodzienne rozwiązania wymagają pasji. Villeroy & Boch, jako ekspert w dziedzinie nakrywania stołu podpowiada jak wprowadzić ciepły, jesienny klimat do Twojej jadalni.
Za pomocą kolekcji porcelany stołowej Farmhouse Touch, Villeroy & Boch w bardzo emocjonalny i świadomy sposób kreuje jesienne aranżacje do Twojego domu. Porcela-nowe elementy kolekcji doskonale wpisują się w wystrój każdej kuchni, salonu i jadal-ni, ponieważ są nad wyraz uniwersalne i mają w sobie naturalną prostotę, ale jednocze-śnie działają na wyobraźnię. Gdy nadchodzi jesień, z drzew spadają liście, w lasach czuć zapach grzybów a świat mieni się ciepłymi, smakowitymi barwami, trzeba tylko dojrzeć piękno przyrody i przenieść je do domu. Połączenie magicznych barw z ciepłą bielą porcelany Farmhouse Touch sprawi, że nie będziemy mogli odejść od stołu.

Postaw na inspirujace detale

Aby poczuć ciepłą aurę jesieni warto ozdobić stół detalami, które jednoznacznie kojarzą się z tą piękną porą roku.  Wystarczy ozdobić zastawę stołową subtelnym tematycznym szczegółem, by emanowała tematyczną intensywnością. Można również w umiejętny sposób ozdobić potrawy tak, by dekoracyjne detale zgrały się kolorystycznie i tema-tycznie z serwowanymi daniami. Jeden zasuszony liść lub plasterek grzyba wsunięty w szary sznureczek tworzący pierścień do serwetki tworzy oryginalną jesienną kreacje twojego stołu.

Biała porcelana pięknie prezentuje się również na stole z surowego drewna, którego celowo nie powinniśmy przykrywać ani obrusem, ani serwetą. Aby zaprosić jesień do swojego domu nie trzeba dużo wysiłku. Warto wybrać się z rodziną do parku i podczas wspólnej zabawy zbierać najpiękniejsze kolorowe dary natury: barwne liście, żołędzie, kasztany, czy zrywać z drzew jarzębinę. Te delikatne przybrania sprawią, że twój stół będzie emanował ciepłym aurą. Jarzębiną można udekorować serwety, a żołędzie czy kasztany rozrzucić po stole, zamiast kwiatów w wazonie umieścić bukiet jesiennych liści.


Komentarze (1)

sylvana (2011-10-16 10:09:08)
dech zapiera
poezja,aż chce się zasiąść i delektować...także chwilą 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar