2011-10-10

DEKORACJA WNĘTRZ

Zmień drzwi na drzwi VASCO

Decydując się na wymianę drzwi w domu lub mieszkaniu musimy się dobrze zastanowić, jaki wzór i model będzie dla nas najlepszy. Przed zakupem powinniśmy uzyskać odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Musimy zdobyć jak najwięcej informacji na temat produktu, aby dokonać dobrego wyboru.
Najważniejszą informacją dla każdego klienta jest cena produktu i jak się ona kształtuje w stosunku do jakości, a także jakie elementy wchodzą w jej skład. Równie istotny jest czas trwania okresu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz czy istnieją usługi posprzedażne. Ważny jest także termin realizacji zamówienia oraz łatwy sposób montażu.

Jeśli chodzi o wygląd, to jedną z ważniejszych cech drzwi jest ich konstrukcja, tzn. z jakich materiałów są zrobione i z jakich elementów składa się konstrukcja główna. Zależy nam przecież na możliwie długim użytkowaniu drzwi oraz uniknięciu niespodzianek w postaci skręcenia czy wygięcia. Dlatego też konstrukcja powinna być trwała i stabilna.

W takiej sytuacji ważna jest możliwość obejrzenia różnych wzorów, kolorów i rozmiarów produkowanych drzwi. Trzeba się więc dowiedzieć, czy i gdzie można to zrobić. Warto też sprawdzić, czy przeszklenia są bezpieczne i dowiedzieć się, czy w razie potrzeby istnieje możliwość wymiany szyb.

Cenną rzeczą są walory estetyczne produktu oraz ekologiczne aspekty produkcji. Każdy przecież stara się, aby jego dom czy mieszkanie wyglądało pięknie.

Niezwykle ważne jest wykończenie szczegółów, aby nie było jakichś niedociągnięć. Ważny może się też okazać trzeci zawias, dzięki któremu drzwi nie obwisną. W zależności od potrzeb, konieczne może się okazać skrócenie skrzydła. Trzeba się więc dowiedzieć czy jest to możliwe i ile można je skrócić.

Istotne są również takie walory użytkowe jak powierzchnia (fornir, laminat czy papier), a także odporność na zabrudzenia, palcowanie itp. Musimy się dowiedzieć, jak sobie z tym radzić, jakie są sposoby czyszczenia i konserwacji drzwi, jakie środki stosować, a jakich unikać, aby jak najlepiej je zabezpieczyć.

Można się też dowiedzieć, czy zastosowane okleiny nie są podatne na uszkodzenia, (np. ścieranie) i jaka jest ewentualnie możliwość usunięcia drobnych rys i zadrapań
    
Ważną cechą jest zróżnicowanie kolorystyczne. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, będzie miał możliwość dopasowania koloru drzwi do wystroju swojego wnętrza, istniejących już mebli i podłóg. Dlatego też powinien on być dokładnie oznaczony na opakowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi wewnętrznych VASCO DOORS!
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar