2011-10-08

PLOTKI

MTV Cribs z kamerą u Radka Majdana

Tagi: plotki
Już w niedzielę„MTV Cribs“ odwiedzi Radka Majdana. Gwiazda oprowadzi ekipę po swoim domu oraz uchyli grzwi garażu, gdzie stacjonują jego motoryzacyjne skarby.


Bohaterem najbliższego odcinka będzie Radek Majdan, który znany jest w Polsce nie tylko fanom futbolu. Radek przez lata był bramkarzem Pogoni Szczecin oraz dyrektorem sportowym i ternerem warszawskiej Polonii. Dzisiaj angażuje się w projekty modowe, sygnując swoim nazwiskiem perfumy, które właśnie pojawiły się na rynku. Jest wielkim koneserem mody, dobrej zabawy, szybkich samochodów oraz... pięknych kobiet, które zawsze są u jego boku.

Nic więc dziwnego, że postanowił zaprosić ekipę MTV zarówno do garażu, jak i swojej garderoby. Zaprezentował też przytulną sypialnię oraz łazienkę z dwuosobowym jacuzzi. Majdan „pochwalił się“ również trofeami piłkarskimi, a także pokaźną kolekcję indiańskich figurek.

Radosław Majdan i „MTV Cribs” zapraszają przed telewizory już 9 października o godz. 18:30. Dodatkowa emisja: wtorek 11 października o godz. 18:30.

Komentarze (1)

Marta_xD (2012-11-02 16:14:59)
Radek Majdan
Oglądałam wywiad z Radkiem i jest naprawde fajnym facetem, który ma szacunek dla kobiet .... :) jest cudowny :) obejrzyjcie sobie na tvn pleayer PAKOZETKA właśnie z Radkiem :) wartoooo .....
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar