2011-09-29

Twarz

Potencjał młodości Anew Genics

Geny, podstawowe jednostki dziedziczności, mają ogromny wpływ na wiele ludzkich cech, takich jak wygląd, stan zdrowia, posiadanie określonego talentu, a nawet kondycję skóry. Naukowcy Avon, po 10 latach badań i analiz, dokonali przełomowego odkrycia i rozwiązali tajemnicę genu młodości dla skóry. Sekret długowieczności i młodego wyglądu zamknęli w zaawansowanych technologicznie formułach kosmetyków do pielęgnacji twarzy Anew Genics.  To innowacyjne produkty pobudzające aktywność Genu Młodości, który każdy ma w sobie. Czas na uwolnienie potencjału młodości skóry!


Odkrycie znaczenia Genu Młodości dla skóry to efekt 10-letnich badań przeprowadzonych przez zespół 200 naukowców Avon. Inspiracją był sekret długowieczności mieszkańców jednego z regionów Półwyspu Apenińskiego, którzy posiadają wysoce aktywny Gen Młodości. Ten gen każdy ma w sobie, wystarczy go tylko pobudzić do działania. W efekcie powstała zaawansowana technologicznie linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy – Anew Genics.

Anew Genics to początek nowej ery w walce o młodość. To produkty, które zrewolucjonizowały sposób walki z widocznymi oznakami starzenia, sprawiając, że staje się ona zdecydowanie łatwiejsza i przyjemniejsza. Dzięki opatentowanej przez Avon technologii YouthGen, pobudzającej aktywność Genu Młodości, który stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, kosmetyki pozwalają utrzymać dobrą kondycję skóry, jej jędrność, napięcie i młodzieńczy wygląd.  

Krem oraz serum wchodzące w skład linii Anew Genics zapewnią odpowiednią pielęgnację dojrzałej skórze. Produkty uwzględniają specyficzne potrzeby skóry.

Skoncentrowane serum Anew Genics     

Serum Anew Genics to mocno skoncentrowany kosmetyk, który profesjonalnie zadba o skórę, jednocześnie przywracając jej młody wygląd. Dzięki niemu skóra będzie wyglądać na zdecydowanie jędrniejszą, a efekt wyraźnego odmłodzenia można zauważyć zaraz po zastosowaniu.* Doskonale odżywiający produkt skutecznie redukuje widoczność zmarszczek, zwiotczenia skóry i przebarwień. Regularne stosowanie serum sprawia, że skóra odzyskuje jędrność, napięcie i sprężystość. Dzięki kosmetykowi skóra będzie pełna blasku i zrewitalizowana. Swoje dobroczynne działanie skoncentrowane serum Anew Genics zawdzięcza zaawansowanej formule opartej na technologii YouthGen. Zaletą produktu jest również jego lekka, szybko wchłaniająca się formuła oraz delikatny zapach.

*Na podstawie 4-tygodniowego badania konsumenckiego 10-153 na grupie 160 kobiet dot. Kremu Genics i 8-tygodniowego badania konsumenckiego 10-152 na grupie 160 kobiet dot. Skoncentrowanego serum Genics.

Cena regularna: 95 zł    
Pojemność: 30 ml


Krem Anew Genics

Krem Anew Genics o bogatej formule zapewni skórze odpowiedni poziom nawilżenia i przyjemną gładkość.* Produkt skutecznie zredukuje widoczność zmarszczek i przebarwień. Zaraz po zastosowaniu kosmetyku skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona i odżywiona. Krem ma również właściwości nawilżające. Regularność stosowania gwarantuje młody i zdrowy wygląd skóry.

*Na podstawie 4-tygodniowego badania konsumenckiego 10-153 na grupie 160 kobiet dot. Kremu Genics i 8-tygodniowego badania konsumenckiego 10-152 na grupie 160 kobiet dot. Skoncentrowanego serum Genics.

Cena regularna: 70 zł    
Pojemność: 30 ml

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar