2011-09-26

PLOTKI

Selena Gomez poprowadzi galę MTV EMAs 2011

Znana aktorka i piosenkarka młodego pokolenia Selena Gomez poprowadzi tegoroczną ceremonię MTV EMAs. 18-ta edycja nagród MTV, która odbędzie się 6 listopada w Belfaście, zostanie wyemitowana w MTV Polska o godzinie 21:00.

Po raz pierwszy w historii EMAs, podczas głównej części ceremonii prowadząca będzie zapowiadać wszystkie wydarzenia na scenie, czyli występy gwiazd, nominowanych i zwycięzców, a także wszelkie nieoczekiwane atrakcje wieczoru. Dodatkowo, młoda gwiazda będzie dzielić obowiązki między widownię zebraną w Oddysey Arena a fanów EMA z całego świata, śledzących rozdanie nagród za pomącą Twittera oraz strony www.mtvema.com. Gomez będzie na bieżąco relacjonować wydarzenia na scenie oraz komentować plotki zza kulis.

„Jestem niezwykle podekscytowana, że poprowadzę tegoroczną galę MTV EMAs 2011 -  to spełnienie moich marzeń!” –Selena Gomez nie kryje wielkiej radości.  „MTV EMAs to olbrzymie wydarzenie muzyczne, na które przybywają największe gwiazdy muzyki z całego świata, dlatego czuję się tym bardziej wyróżniona, mogąc je prowadzić”, dodaje gospodyni tego szczególnego wieczora.

Wśród artystów nominowanych do nagród MTV EMA 2011 w rankingach prowadzi królowa muzyki pop Lady Gaga - nominowana w aż sześciu kategoriach. Katy Perry i Bruno Mars plasują się tuż za nią z czterema nominacjami, Adele, Justin Bieber i Thirty Seconds To Mars otrzymali po trzy nominacje. Wśród nominowanych znaleźli się również: Foo Fighters, Snoop Dogg, My Chemical Romance, Jennifer Lopez, LMFAO, Jessie J, Beyoncé, Coldplay, Eminem, Arcade Fire, Red Hot Chili Peppers, Far East Movement, Kanye West, Linkin Park, Wiz Khalifa oraz Kings of Leon. O tytuł Najlepszego Polskiego Wykonawcy rywalizować będą natomiast: Brodka, Afromental, Ewa Farna, Doda i Myslovitz.

Widzowie mogą głosować na swoich faworytów za pomocą specjalnej strony internetowej www.mtvema.com.

Gala będzie emitowana na żywo na antenie MTV Polska oraz MTV Live HD, w sobotę 6 listopada 2011 o 21:00.

Nagrody MTV EMA 2010 sponsorują: Dell, Replay, Hyundai oraz Swatch.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar