2011-09-24

ROZRYWKA

Już w niedzielę Tom Cruise

Mimo trudnego dzieciństwa Tom Cruise jest dziś jedną z najbardziej wpływowych osób w Hollywood. Zadebiutował w musicalu „Faceci i lalki” i to właśnie wtedy odkrył, że aktorstwo jest jego prawdziwą pasją. Zauważony przez łowcę talentów, trafił do Hollywood, gdzie zagrał w Ryzykownym interesie, co można uznać za oficjalny początek jego kariery. Trudno zliczyć jego filmy, które okazały się hitami kinowymi, a on sam stał się tym samym jedną z najważniejszych postaci branży filmowej.


Tom, niegdyś pewniak gwarantujący sukces każdego hollywoodzkiego filmu, obecnie zmaga się z trudnym momentem w swojej karierze. Nawet jeśli wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na świecie, z pewnością nie należy do najbardziej lubianych osób. Jego karierze filmowej towarzyszy wiele plotek i spekulacji na temat życia prywatnego, z których większość dotyczy przynależności Cruise’a do kościoła scjentologicznego. Przez wiele lat nie miało to wpływu na jego popularność, jednak ostatnio oddanie scjentologii negatywnie wpłynęło na karierę Toma.

Tom Cruise był trzykrotnie żonaty, a jego związki wzbudzały duże zainteresowanie kolorowej prasy i jej czytelników. Także małżeństwo z Katie Holmes jest tematem wielu plotek – mówi się, że związek ten nie ma nic wspólnego z miłością, lecz jest jedynie intratnym interesem...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar