2011-09-21

WARTO WIEDZIEĆ

Zapraszamy do współpracy

Portal www.udziewczyn.pl ogłasza nabór na stażystów, praktykantów, osoby, które chcą z nami współtworzyć portal.

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z naszym portalem, która jest bardzo szeroka, miedzy innymi: moda, uroda, kosmetyki, muzyka, dekoracja wnętrz, motoryzacja, plotki...i chciałabyś/chciałbyś się na własnej skórze przekonać na czym polega praca dziennikarza, redaktora portalu internetowego, zdobyć doświadczenie teraz możesz do nas dołączyć!


 Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz - musisz mieć jedynie nieograniczony dostęp do internetu by z nami współpracować drogą e-mailową. Nie ma też znaczenia, ile czasu możesz poświecić portalowi, nie przeszkadzają w tym ani Twoje studia, ani praca, ani inne zajęcia. Czas elastyczny:)

UWAGA - Nie płacimy za staże, praktyki i współpracę, ale w zamian oferujemy bezcenną wiedzę,zdobycie doświadczenia,w niektórych przypadkach (przy dobrych wynikach pracy): wejściówki na imprezy, możliwość spotkania z gwiazdami i zrobienia zdjęć, wywiadów, relacji z imprezy, vouchery, drobne upominki. Nie płacimy za staż, ale dajemy możliwość zdobycia doświadczenia oraz zamieszczania swojego artykułu na portalu podpisanego Twoim imieniem i nazwiskiem.

Co oferujemy:
- nauka metod pozyskiwania informacji
- nauka pisania artykułów
- możliwość zamieszczenia swoich tekstów, artykułów, reportaży, relacji na naszym portalu
- elementy marketingu
- praca w działach zgodnych z zainteresowaniami
- praca z tekstem, materiałem zdjęciowym, materiałem wideo
- możliwość wyjazdu na imprezy objęte patronatem w celu zrobienia relacji
- możliwość wykazania się na wielu polach działania
- po zakończonym stażu, wystawienie zaświadczenia
- możliwość dalszej współpracy i rozwoju.

Co oczekujemy:
- poprawności pisania pod względem gramatycznym, ortograficznym i logistycznym
- sumienności
- kreatywności
- zaangażowania

Proponowane zasady:
Czas trwania praktyki: 4 tygodnie z możliwością przedłużenia okresu współpracy
Za czas praktyki nie otrzymuje się wynagrodzenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zamieść komentarz pod tym ogłoszeniem, w którym napiszesz dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie, dlaczego chcesz z nami współpracować i co możemy zyskać dzięki współpracy z Tobą.

Zwycięży osoba, która najbardziej nas zaintryguje.


 

Komentarze (6)

Ola Śmigaj-Kwitkiewicz (2011-11-16 09:42:41)
praktyki/ staż
Droga Redakcjo Jestem początkującą Projektantką Wnętrz , poczatkującą ale z wielkim zapałem do pracy i pasją .Wiecznie buszującą blogowiczką szukającą inspiracji i nowych trendów , sama tez tworzę metoda decoupage , moja głowa jest pełna pomysłów , chciałabym tymi pomysłami podzielić sie z Wami . Na łamach waszego portalu podpowiedzieć czytającym dobre rozwiązania zagospodarownia przestrzeni ,jakie kolory wybierać do pomieszczenia , odpowiadać na pytania dotyczące aranżacji wnętrz , pokazywać ozdby które moga zrobić same czyli tzw. krok po kroku , dzielić się tym co w trawie piszczy czyli co jest trendy w danym sezonie . Być dla nich inspiracją i pomocną reką .                                                                                       Pozdrawiam
Dominika Zaporska (2011-11-08 13:18:26)
praktyki/staż
Szanowni Państwo, Właśnie ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Polonistyki. W czasie studiów miałam przyjemność odbyć praktyki w  firmie BM Reflex, na których utwierdziłam się w przekonaniu, że pisanie dla kobiecego portalu to jest to, czego szukam. W Państwa redakcji chciałabym dalej rozwijać swoje umiejętności. Ze swojej strony oferuję wiele pozytywnej energii. Moimi pierwszymi pomysłami, które mogłabym zrealizować, jeśli byliby Państwo zainteresowani podjęciem współpracy ze mną są: Recenzja filmu „Siostra Mozarta” w dziale film W dziale Książka chciałabym napisać o mojej ulubionej autorce – Judith Merkle Riley. Powieści jej nie są nowością, jednak są mało znane. W dziale Dzieciak opisanie akcji społecznej (która właśnie trwa) organizowanej przez warszawskie tramwaje – „Bądźmy razem bezpieczni” W dziale seks „udałabym się na zakup” wibratora/bądź innych zabawek wzbogacających pożycie. Mam nadzieję, iż będziecie Państwo zainteresowani moją osobą. Wcześniej już przesłałam na poniżej umieszczonego maila swoje CV i list motywacyjny, wraz z linkami do moich przykładowych prac. Pozdrawiam Dominika Zaporska
Paulina Frączek (2011-10-31 20:16:18)
staż
Szanowni Państwo, Jako absolwentka Filologii Polskiej jestem przyzwyczajona do spędzania długich godzin nad tekstami i do pracy przy komputerze. Dzięki codziennemu kontaktowi ze słowem pisanym potrafię szybko i sprawnie wyszukiwać potrzebne informacje oraz odpowiednio się nimi posługiwać. Mogę pisać teksty zarówno na tematy odgórnie ustalone (rozumiem bowiem, że zobowiązani są Państwo do promowania określonych produktów firm współpracujących z portalem), jak i własne, wykazując tym samym moją kreatywność, pomysłowość oraz zaangażowanie. Jestem osobą obowiązkową, pracowitą i bezkonfliktową. Chętnie i szybko przyswajam nowe wiadomości oraz uczę się na własnych błędach. Zawsze jestem otwarta na wszelkiego rodzaju wskazówki, sugestie i konstruktywną krytykę. Staż u Państwa zainteresował mnie głównie ze względu na bogatą różnorodność tematyczną, dlatego też nie chciałabym ograniczać się wyłącznie do jednego działu. Poza tym współpraca z portalem udziewczyn.pl byłaby dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem (nie tylko pod względem zawodowym). Nie ukrywam także, że odpowiada mi elastyczność godzin pracy oraz możliwość wykonywania jej w domowym zaciszu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojega zgłoszenia. Z wyrazami szacunku, Paulina Frączek P.S. Napisałam także do Państwa na adres podany powyżej.
Redakcja (2011-10-18 22:18:30)
prosimy o kontakt
Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym portalem prosimy o kontakt na adres Agnieszka@udziewczyn.pl Zapraszamy do współpracy.
Fushia (2011-10-09 23:36:18)
Staż
Witam, Przeczytałam Państwa ofertę, dotyczącą stażu w portalu udziewczyn.pl. Mam 18 lat, mieszkam w Krakowie, uczęszczam do 3 klasy liceum o profilu humanistycznym i chciałabym po zakończeniu szkoły rozpocząć studia dziennikarskie. Moją największą pasją jest moda, a portal udziewczyn.pl zajmuje się także tą tematyką, dlatego możliwość pisania artykułów dla Państwa byłaby wspaniałym połączeniem moich zainteresowań oraz okazją do rozwoju umiejętności redaktorskich. Jestem osobą sumienną, kreatywną, energiczną, chętnie podejmującą nowe wyzwania. Bardzo proszę o szansę, na wykazanie się moimi pomysłami. Pozdrawiam, Fushia
Karolina Handzlik (2011-09-26 14:01:03)
staż
Bardzo chciałabym móc wspołpracacować z Państwa portalem. Dlaczego? Jestem z wyształcenia humanistką i chciałabym sprawdzić, czy przez te wszystkie lata wałkowania mi zasad poprawnego pisania, polszczyzny, zasad ortografii i interpunkcji na coś się mi przydały. Uwielbiam pisać w czasie wolnym, jednak moją twórczość wykazuję tylko w braniu udziału w konkursach kreatywnych, w których liczy się lekkie pioro i pomysł. Jestem studentą, nie mam wielu obowiązków, dysponuję wolnym czasem, dlatego jestem najlepszą osobą, która jest w stanie poświecić czas na tą pracę. Studia dzienne nie pozwalają mi podjęcia jakiegokolwiek zatrudnienia, pisanie dla Państwa pozwoliłoby mi na zdobycie cennego doświadczenia. Jesli okaże się, że dobrze wykonuję swoje obowiązki, to na pewno nie zmarnuję "talentu", jeśli znów będę czuła się w tym nieswojo, przynajmniej będę miała satysfakcję, że spróbowałam swoich sił . Byc może dzięki odbytemu stażowi, przyszły pracodowaca spojrzy na mnie łagodniejszym okiem podczas rekrutacji. Jestem stałą czytelniczką artykułów znajdujących się portalu udziewczyn.pl, jestem ciekawa czy moje zdolności pozwolą na pisanie równie wspaniałych wypowiedzi. Jeśli poświęcam się czemuś to robię to całym sercem, mam nadziję, że Państwo pozwolą mi spełnić swoje ciche marzenia i wybiorą właśnie mnie.    Pozdrawiam cieplutko.  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar