2011-09-18

PLOTKI

MTV Cribs z kamerą u Sashy Strunin i Jędkera

Już w najbliższym odcinku „MTV Cribs“ zajrzymy do domu Jędkera i Sashy Strunin. Gwiazdy oprowadzą widzów po swoich mieszkaniach i na pewno nie raz zaskoczą! Bohaterami niedzielnego odcinka będą Jędker z zespołem Monopol oraz Sasha Strunin.


Polski raper, ponad wszystko kochający zabawę i melanż, zaprosi widzów na chill out do swojego salonui .... sypialni, w której czeka nie lada niespodzianka. Jędker pochwali się również swoim super samochodem, który bez wątpienia pasuje do jego stylu życia.

Natomiast była wokalistka zespołu The Jet Set, obecnie odnosząca solowe sukcesy, zaprosi widzów do swojego nowego mieszkania, do którego właśnie się wprowadziła. Sashazaprezentuje pokaźną kolekcję ubrań, również tych, w których występuje na koncertach. Wielką niespodzianką będzie prywatna kolekcja zdjęć wokalistki: Sasha studiuje fotografię, która obok muzyki, jest jej wielką pasją.

Drugi odcinek piątego sezonu „MTV Cribs” z Jędkerem i Sashą Strunin na antenie MTV Polska już
18 września godz. 18:30. A w kolejnąą niedzielę zobaczymy, jak mieszkająmuzycy z zespołu Afromental oraz Ania Bosak.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar