2011-09-06

ROZRYWKA

Za kulisami kontrowersyjnego show Być jak Drag Queen

Od 6 września we wtorki i środy o godz. 21.30 na kanale Club TV będzie można zajrzeć na kulisy kontrowersyjnego reality show „Być jak Drag Queen, w którym uczestnicy walczą o tytuł prawdziwej królowej amerykańskich drag queen.


Być jak Drag Queen. Za kulisami (sezon 2)
Od 6 września we wtorki i środy o godz. 21.30 na kanale Club TV


Ten program ujawnia wszystkie sekrety, których widzowie nie dostrzegą na wybiegu: potyczki za kulisami, bójki, łzy i tajemnice.

Zobaczcie, co się dzieje za kulisami, kiedy drag queens dopuszczą do głosu swoje emocje. Czy wszystkie uczestniczki wytrzymają napięcie związane z walką o tytuł królowej wśród amerykańskich drag queens?

RuPaul zabiera widzów za kulisy programu – tam mogą zobaczyć, co się dzieje, gdy drag queens działają na niekorzyść innych i… swoją własną.

Natomiast od 18 września w weekendy o godz. 22.00 zapraszamy do Club TV na nowy, trzeci już sezon „Być jak Drag Queen”

Trzeci sezon tego kultowego serialu jest dowodem na to, że Być jak Drag Queen nigdy się nie nudzi.  Jeszcze więcej draq queens, dramatycznych sytuacji i szokującego humoru. Trzynaście uczestniczek szyje, uczy się używać pistoletu do kleju i projektuje, a także knuje intrygi, dumnie paraduje, niszczy i grabi, próbując dowieść swojej charyzmy, wyjątkowości i talentu na miarę kolejnej królowej drag queens.

RuPaul po raz kolejny świetnie się sprawdza w roli olśniewającego i zabawnego jurora, mentora i źródła inspiracji. W skład jury wchodzą również La Toya Jackson i Sharon Osbourne.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar