2011-08-22

ROZRYWKA

Podmiejski koszmar w Wielkiej Brytanii

Zone Reality podgląda mieszkańców brytyjskich miasteczek i odkrywa ich mroczne, grzeszne i mordercze sekrety w serialu Podmiejski koszmar.

PREMIERA SERIALU: Podmiejski koszmar (seria 3)
Od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 od 26 sierpnia

Szokujący serial, który ukazuje mroczną, grzeszną i morderczą stronę brytyjskich miasteczek.

Współczesne historie kryminalne pokazują, że przestępczość nie jest problemem tylko dużych miast –niektóre z najstraszniejszych i najbardziej szokujących zbrodni ostatnich lat wydarzyły się w zupełnie przeciętnych i pozornie spokojnych społecznościach.

Podmiejski koszmar to wywiady ze śledczymi, przyjaciółmi i rodzinami ofiar, nagrania policji oraz z kamer przemysłowych, prywatne filmy wideo i zdjęcia, które tworzą historie najtrudniejszych do rozwiązania zagadek kryminalnych. Każdy odcinek to także pełne emocji rekonstrukcje przedstawionych spraw. Poznamy historie m.in. żony, która doprawiła ulubione danie swojego męża płynem przeciw zamarzaniu, powszechnie szanowanej obywatelki, która zmieniła się w internetową dominę, a potem w morderczynię oraz kobiety, która uznała, że najlepszym sposobem na rozwiązanie jej problemów finansowych będzie namówienie siostrzeńca do popełnienia zbrodni.

W pierwszym odcinku przyjrzymy się zniknięciu Kate Wakefield, która grubo po pięćdziesiątce znalazła miłość w osobie Adriana Prouta. Ich małżeństwo zaczęło się szczęśliwie, ale niestety zmieniło się w piekło kłótni i przemocy domowej. Gdy w listopadzie 2007 roku Kate zniknęła, Adrian twierdził, że pewnie zamieszkała u którejś ze swoich przyjaciółek, jednak rzeczywistość okazała się o wiele mroczniejsza. To właśnie Adrian zamordował Kate ze strachu, że gdyby się rozwiedli, straciłby swoje ukochane gospodarstwo oraz firmę. Mimo że ciała Kate nigdy nie znaleziono, w styczniu 2010 roku uznano Adriana za winnego morderstwa.

W jednym z kolejnych odcinków czeka nas opowieść o  Colette i Christopherze Daffinach, mieszkańcach przedmieść Chesterfield, którzy przez  16 lat uchodzili za zwyczajne małżeństwo z dwoma synami. Gdy Colette zginęła w wypadku samochodowym, którego sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jej rodzice byli zrozpaczeni. Jednak policyjni detektywi po dwóch dniach odkryli przerażającą prawdę na temat śmierci Colette.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar