2011-08-26

Oczy

Wieczna młodość Twojego spojrzenia

Pobudka o 6 rano, 8 godzin przed monitorem komputera, w nocy krótki sen.  Efekt – cienie i obrzęk pod oczami, wysuszona, pozbawiona jędrności skóra. Na szczęście są specjalnie opracowane kosmetyki, które pomagają ukryć zmęczenie i opóźniają proces starzenia się delikatnej skóry wokół oczu.


Powieki wykonują miliony ruchów dziennie. Ruchy gałek ocznych, brwi, powiek czy nawet uśmiech powodują, że skóra wokół oczu jest obciążona i powstają na niej zmarszczki. Dodatkowo sztuczne światło, zanieczyszczone środowisko, ale także wada wzroku oraz zbyt mała ilość snu wpływają na przesuszenie się tej delikatnej skóry.

Pierwsze zmarszczki mogą pojawiać się już u nastolatek. Jest to często spowodowane bogatą mimiką. Dlatego warto chronić skórę wokół oczu przez regularne nawilżenie i ujędrniane.

Łatwiej jest zapobiegać niż walczyć ze skutkami, dlatego firma Aquatonale wprowadziła Wygładzający krem pod oczy (Eye Countour Smoothing Cream), który można stosować już od 20 roku życia. Jest to lekki krem o działaniu ochronnym i rewitalizującym. Zawarty w Wygładzającym kremie pod oczy Aquatonale ekstrakt z chabra bławatka ma silne działanie nawilżające, łagodzące i zmiękczające delikatną skórę wokół oczu. Ponadto witamina E chroni przed przedwczesnym tworzeniem się zmarszczek. Bardzo ważnym składnikiem aktywnym w wygładzającym kremie jest wyciąg wodny soli morskich, który uzyskiwany jest z muszli ostryg. Przywraca on skórze niezbędną energię poprzez utrzymanie właściwej pracy komórek.

Sposób użycia: Dla osiągnięcia najlepszych efektów krem należy aplikować na okolice oczu 2 razy dziennie zgodnie z układem mięśni (czyli od zewnętrznego kącika oczu do wewnętrznego).
Rada wizażystki: Wygładzający krem pod oczy Aquatonale świetnie się wchłania dlatego stanowi idealną bazę pod makijaż. Spowoduje, że korektor nie będzie się zbijał, a Twoje spojrzenie pozostanie dłużej nieskazitelne.

Rada kosmetyczki: Zadbaj o odpowiedni demakijaż oczu. Jest on bardzo ważny dla zachowania ich zdrowego i pięknego wyglądu. Pomyśl o tym ilekroć będziesz tak zmęczona, że z chęcią zrezygnowałabyś ze zmycia makijażu.

Wygładzający krem pod oczy 15 ml, 118 zł

Produkt dostępny tylko w renomowanych gabinetach kosmetycznych.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar