2011-08-19

Dania dla jarosza

Doskonały smak w nowej odsłonie

Tagi: jedzenie
Ser Królewski Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Sierpc pojawił się na rynku w nowym, funkcjonalnym opakowaniu typu otwórz-zamknij. Dzięki temu nie wysycha i długo zachowuje świeżość. Wygodne i praktyczne opakowanie zawiera 7 plasterków, idealnych do kanapek, tostów i nie tylko. Ser Królewski OSM Sierpc to produkt, który od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród konsumentów.
 
Wiele osób uważa ser żółty za produkt niezdrowy. Nic bardziej mylnego. Dietetycy zalecają jego spożycie, ponieważ zawiera w sobie wiele cennych wartości mineralnych i witamin, a przede wszystkim pełnowartościowe białka i największą wśród wszystkich produktów nabiałowych ilość wapnia. Cztery plasterki sera żółtego zaspokajają dzienne zapotrzebowanie organizmu na wapń. Poza tym ser żółty zawiera również inne bardzo cenne dla organizmu pierwiastki, jak jod czy selen.

Ser Królewski OSM Sierpc to ser typu szwajcarsko-holenderskiego. Tajemnica jego wspaniałego smaku kryje się w procesie wytwarzania i czasie dojrzewania. Idealnie nadaje się do przyrządzania smacznych kanapek, tostów i sałatek. Ma intensywną, żółtą barwę, wyrazisty zapach i doskonałą ostrość oraz orzechowy smak i aromat. Doskonale pasuje do czerwonego, słodkiego wina. Jego sprężysta konsystencja i subtelnie piekący smak sprawiają, że jest tak popularny i doceniany przez konsumentów.

Ser Królewski - informacje w pigułce:
Zawartość białka – 27 g/100g produktu
Wartość energetyczna -  359 kcal/100g produktu

Ser Królewski w nowym opakowaniu dostępny jest w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.
Producent: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu.
Cena: 3,89 zł / op. 150 g

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar