2011-08-16

Biżuteria

Magiczny świat Klimtamoda,

Wiedeńska marka FREY WILLE, wraz ze swoją nową, urzekającą delikatnymi kolorami i świeżością kolekcją „HOPE” ponownie wyrusza w magiczny świat Klimta. Biżuteria z białego złota pokryta drogocenną emalią utrzymaną w fioletowej kolorystyce ożywionej soczystymi barwami to kolejna odsłona inspirowana twórczością Artysty oraz propozycja Marki na jesień. 
Pełna spokoju i stonowanych barw kolekcja „HOPE” to swoisty hołd oddany Gustavowi Klimtowi i jego twórczości. Inspiracją do jej stworzenia był słynny obraz Artysty  - „Hope II” wraz z jego symbolicznym przesłaniem. W chłodnych, połyskujących kolorach i intrygującym wzornictwie zaklęto prawdziwie ludzkie emocje.

Nadzieja to jedno z najpotężniejszych ludzkich uczuć. To wola unikania nieszczęścia, strachu i wszelkich przeciwności losu. To prośba o lepsze jutro i wiara, że ono nastąpi. Kolekcja HOPE to próba wyrażenia tych wszystkie emocji i pragnień.

Zespół artystów FREY WILLE swoje wyobrażenia o nadziei inspirowanej sztuką Klimta zamienił w wyjątkową kolekcję z białego złota. To już kolejna odsłona inspirowana sztuką i jej wybitnymi przedstawicielami. Biżuteria z kolekcji „HOPE” pokryta została emalią w pięknej kolorystyce. Mocno nasycony fiolet, kojąca lawenda oraz delikatny błękit, układające się w nieregularne kształty, reprezentują optymistyczne spojrzenie w przyszłość. Pastelowe wyspy otoczone srebrnymi wstęgami, dające efekt odbicia lustrzanego, to pierwsze i jednocześnie najsilniejsze wizje nadziei. Radosne akcenty kolorystyczne dodają biżuterii niepowtarzalnego uroku. Soczyste pomarańcze oraz świeże zielenie, wirujące ze stalowymi wstęgami, kierują myśli ku przyszłości jawiącej się w jasnych barwach.

Biżuteria z kolekcji „HOPE” będzie dostępna od września w butiku FREY WILLE w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 37.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar