2011-08-09

Biżuteria

YES ICONS - zawieszki niosące miłość

Dla wszystkich miłośniczek biżuterii, firma YES przygotowała nową odsłonę kultowych już YES ICONS. Każda romantyczka będzie zachwycona najnowszymi naszyjnikami, które mają w sobie tajemnicę i są niezwykle intrygujące.

W kolekcji znalazły się urocze zawieszki YES ICONS w kształcie ptaków, niosące różne przesłania związane z miłością. Dwa gołąbki stykające się dzióbkami będą idealnym prezentem dla ukochanej, podobnie jak jaskółka niosąca czterolistną koniczynkę oraz ptaszek trzymający dwa serduszka. Każdy z tych naszyjników może byd świetnym prezentem dla ukochanej osoby lub przyjaciółki, ale może byd także naszym manifestem!

Wszystkie naszyjniki wykonane są ze srebra, a zawieszki w kształcie ptaków mają oczy wysadzane błyszczącymi brylantami. Pokocha je każda miłośniczka pięknych detali. YES ICONS będą także idealnym dodatkiem zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej romantycznych stylizacji.

Każda kobieta kocha tajemnice i niedopowiedzenia. Zawieszki YES ICONS to gra znaczeo, które każda z nas może rozumied inaczej i to właśnie jest najbardziej pociągające!

Autorka tekstu:
Kamila Rybak

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar