2011-07-30

Biżuteria

Biżuteria diva z przesłaniem

Biżuteria ma na celu urozmaicić nasz strój i ozdobić nasz wygląd. Ale spełnia jeszcze jedną rolę. Dzięki niej możemy jasno wyrazić co czujemy, jakie jesteśmy, pokazać naszą osobowość i poczucie humoru. Taka właśnie jest biżuteria z przesłaniem od divy.

„Biżuteria diva to oryginalne i różnorodne ozdoby, dzięki którym każda kobieta będzie mogła poczuć się wyjątkowo. To także idealna biżuteria na prezent, bowiem pozwala wyrazić nasze uczucia i sprawić komuś miłą niespodziankę” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Hasło Love na pierścionkach, broszkach lub kolczykach to doskonała forma, by pokazać jak ważna dla nas jest miłość. Możemy zamanifestować nasze uczucia i podkreślić nasz stan zakochania. Jednak biżuteria z przesłaniem to nie tylko miłosne wyznanie. Nowością w ofercie biżuterii diva jest łańcuszek z zestawem zawieszek w kształcie liter, z których możemy komponować dowolne napisy i przesłanie. Ponadto, można znaleźć kolczyki do pary Love, Hate, łańcuszki dla przyjaciółek z hasłem My best friend czy glamrockowe pierścionki z napisem Rock.Diva broszka 19 złDiva kolczyki 19 zł.Diva naszyjnik 19 zł.Diva zestaw 24 zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar