2011-07-29

Twarz

Źródło młodości

Woda to nie tylko źródło życia, ale również podstawa właściwej pielęgnacji. O dobrą kondycję skóry należy dbać każdego dnia, a sekret pięknego wyglądu tkwi w codziennym nawilżaniu, które gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry oraz równowagę wodną. Naukowcy Avon, wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i mądrość natury opracowali technologię H2O Power, która pomaga komórkom skóry w pełni wykorzystać moc działania wody. Anew Aqua Youth, kosmetyki doskonale rozumiejące potrzeby skóry, to klucz do zachowania młodego wyglądu na długi czas.  Bo woda jest źródłem młodości.Każdego dnia skóra narażona jest na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, w wyniku którego jej komórki mogą tracić wodę i jednocześnie gorzej pełnić swoje funkcje. Aby skóra była jędrna, elastyczna i pełna blasku należy o nią właściwie dbać.

Kompleksową pielęgnację zapewnią skórze produkty z linii Anew Aqua Youth. Dzięki unikalnej technologii – H2O Power, wykorzystującej dobroczynne działanie wody, zapewniają skórze silne nawilżanie, docierając również w głąb skóry. Pomagają także zachować optymalny poziom wody w komórkach skóry, dzięki czemu mogą one właściwie funkcjonować i wykazywać odporność na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

W skład linii Anew Aqua Youth wchodzą: emulsja do mycia twarzy, żel-krem oraz krem pod oczy. Lekkie, odświeżające i szybko wchłaniające się formuły sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością. Wszystkie produkty są hipoalergiczne i odpowiednie dla skóry wrażliwej.


Nawilżająca emulsja do mycia twarzy Anew Aqua Youth

Nawilżająca emulsja do mycia twarzy to podstawa codziennej pielęgnacji. Kosmetyk nie tylko dokładnie usunie wszystkie zanieczyszczenia i makijaż, ale również nada skórze uczucie nawilżenia i świeżości. Zaletą produktu jest delikatnie kremowa, pieniąca się formuła.

Cena regularna: 18 zł    
Pojemność: 125 ml
Żel-krem Anew Aqua Youth

Żel-krem o lekkiej konsystencji zapewni skórze odpowiedni poziom nawilżenia przez całą dobę, a także zredukuje widoczność linii czy zmarszczek, które powstały w skutek wysuszenia skóry. Aż 97% kobiet stwierdziło, ze po zastosowaniu kosmetyku ich skóra była wyraźnie nawilżona, a uczucie ściągnięcia skóry minęło.* Dzięki swoim właściwościom przywracającym skórze odpowiednią równowagę wodną, żel-krem pozwala zachować młody wygląd.

*na podstawie 2-tygodniowego badania konsumenckiego 09-193 na grupie 118 osób.

Cena regularna: 45 zł    
Pojemność: 50 ml
Krem pod oczy Anew Aqua Youth

Lekki krem  prawidłowo zadba o wrażliwą skórę pod oczami. Zapewni skórze nawilżenie, a także wygładzi delikatne zmarszczki spowodowane utratą wody ze skóry. Dzięki mocno nawilżającej formule skóra okolic oczu będzie jędrna, gładka i odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Testowany oftalmologicznie produkt jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Cena regularna: 37zł    
Pojemność: 15 ml 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar