2011-07-27

Biżuteria

Powiew orientu w Kate & Kate

Kate&Kate w pełnię wakacji wkracza z wyjątkowo bogatą, pełną przepychu i ekstrawagancji kolekcją Patricka Wonga, rodem z dalekiego wschodu. Te niecodzienne biżuteryjne arcydzieła dodają kobietom nie tylko pewności siebie, ale przede wszystkim zjawiskowego looku.


 
Kobiecość widziana oczami Patricka Wonga oznacza nieposkromioną drapieżność. Jego biżuteria łączy w sobie wszystko to, o czym marzą kobiety – niezależność, bogactwo, wdzięk, złoto i odrobinę luksusu. W swoich projektach, marki Venna Patrick Wong zestawia z pozoru niepasujące do siebie materiały: tkaniny, pióra, futra, skóry, metale i kryształy Swarovskiego. Wszystkie propozycje wzbogaca charakterystycznym dla danej kolekcji motywem. W linii „Rock” są to srebrne lub złote szpilki migoczące przy bransoletkach oraz naszyjnikach. W linii „Feather” występują barwione pióra, a w kolekcji „Party Time” duże kryształy eksponowane na kolorowych taśmach. Wszystko po to, aby nosząca je kobieta wyróżniała się z tłumu i przykuwała uwagę.

„Kolekcja Patricka Wonga to biżuteria dla pewnych siebie, nieposkromionych kobiet, które pragną wyglądać zjawiskowo. Świeży powiew, prosto z Hong Kongu to nowe odkrycie i absolutne zaskoczenie w świecie fashion, dlatego nie powinno go zabraknąć w garderobie każdej wielbicielki wyjątkowego stylu” – powiedziała Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

Patrick Wong, absolwent prestiżowej, londyńskiej szkoły Saint Martin’s jest bardzo popularny w świcie biżuteryjnego designu. Świadczy o tym eksponowanie jego dzieł z projektami takich sław branży modowej jak Mark Jacobs. Biżuteria Wonga dostępna jest na wszystkich kontynentach: m.in. w Chinach, Japonii, Rosji, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA, a także w Polsce, w butiku Kate&Kate. Tym co ponadto wyróżnia biżuterię Wonga jest niezwykłe wrażenie, jakie na ciele pozostawiają jego ozdoby. Metalowe akcenty chłodzą, a pióra i futra delikatnie muskają naszą skórę.

Kobiecość według Patricka Wonga zniewala, uwodzi i otwiera się na zupełnie nowe, odległe światy. Hong Kong zaklęty w biżuteryjnych dziełach marki Venna jest niezwykle barwny, bogaty i zachwycający. Biżuteria Patricka Wonga to czysta ekstrawagancja w artystycznym stylu.

Ceny bransolet i naszyjników z kolekcji Venna wynoszą od 650 zł do 1600 zł.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar