2011-07-20

Kosmetyki

Zabierz żel AXE na wakacje

Wakacje to czas, gdy wyjeżdżamy na krótkie i długie wyprawy. Aby każdy mężczyzna w czasie wycieczek czuł się pewnie i świeżo AXE przygotował małe – 50-mililitrowe buteleczki, które zmieszczą się do plecaka. Żele AXE są idealne do codziennego stosowania i niezastąpione w czasie podróży.

Na nadchodzące gorące dni AXE przygotował małe opakowania najpopularniejszego żelu AXE Dark Temptation oraz nowości - AXE Excite. Nowe mini opakowania są poręczne i wygodne w użyciu. Teraz każdy mężczyzna może mieć przy sobie swój ulubiony żel pod prysznic AXE w czasie każdej wakacyjnej podróży.

AXE Dark Temptation to mix męskich nut zapachowych oraz delikatnego, kuszącego kobiety aromatu gorącej czekolady. AXE Excite to ekscytujący zapach, który łączy w sobie świeżość owoców z ostrą nutą czarnego pieprzu, podkreśloną odcieniem wanilii i karmelu.

Żele AXE doskonale pielęgnują skórę mężczyzny, a pobudzające zapachy wprawiają w dobre samopoczucie i dodają energii na cały dzień. Żele AXE łatwo się pienią i doskonale rozprowadzają się po całym ciele. Po ich użyciu skóra przez długi czas jest nawilżona
i świeża.

Rekomendowana cena detaliczna:
Żel pod prysznic AXE Dark Temptation,  Axe Excite 50 ml - 3,90 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar