2011-07-19

ROZRYWKA

Projekt: Kreator mody nominowany do nagrody Emmy

„Projekt: Kreator mody” emitowany na antenie Club TV otrzymał dwie nominacje do najważniejszej nagrody amerykańskiej telewizji - Emmy 2011. Club TV jest jedynym polskim kanałem, którego widzowie maja szansę obejrzeć wszystkie edycje tego nagradzanego i popularnegoprogramu.

W tym roku „Projetk: Kreator mody” ma szansę zdobyć statuetkę w dwóch kategoriach: "najlepszy montaż programu typu reality" oraz "najlepsze reality show na zasadach konkursu". Aleczłonkowie Academy of TelevisionArts and Sciences przyznający Emmy docenili program nie po raz pierwszy – show nominowany jest w swojej kategorii gatunkowej co roku od 2005 roku, czyli od początku. Statuetkę zdobył dwukrotnie (2005 i 2006); był też wielokrotnie nominowany i zdobywał statuetki w kategoriach technicznych (montaż, zdjęcia, reżyseria) oraz w kategorii „gospodarz reality show”, w której znakomitą HeidiKlum wyróżniono trzy razy.

Club TV jest jedynym polskim kanałem, którego widzowie maja szansę obejrzeć wszystkie edycje programu. Od roku 2008 kanał prezentował pięć pierwszych sezonów, we wrześniu wyemituje sezon 7., planowane są też emisje kolejnych edycji. „Projekt: Kreator mody” od początku nadawania znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej oglądanych programów Club TV.

Obecnie Club TV nadaje 6. sezon show „Projekt: Kreator mody” (w czwartki i piątki o godz. 20.00). Jest to sezon wyjątkowy, gdyż towarzyszy mu komplementarne reality show „Projekt modelka” (w czwartki i piątki o 21:00), w którym rywalizację projektantów oglądamy oczami pracujących z nimi modelek.„Gospodyniąobu programów jest supermodelka i guru w dziedzinie mody HeidiKlum.

„Projekt: Kreator mody” sezon szósty – 16 początkujących projektantów rywalizuje ze sobą o 100 tys. dolarów i karierę w świecie mody. Uczestnicy programu projektują i własnoręcznie szyją stroje na rozmaite okazje, poddawani presji czasu, ograniczonych funduszy, dostępności materiałów czy wymuszonej współpracy z innymi indywidualistami.

Emisja: czwartki i piątki godz. 20:00 (powtórka soboty i niedziele godz. 15:00)

„Projekt: Modelka – programpozwala zajrzeć za kulisy show „Projekt: Kreator mody” i zobaczyć współzawodnictwo projektantów od kuchni, z perspektywy pracujących z nimi modelek. Co modelki myślą o strojach, które prezentują? Jak wygląda współpraca z projektantami? Na ile sukces projektanta zależy od modelki prezentującej jego dzieło? Dodatkowo dziewczęta rywalizują o 25 tys. dolarów i sesję w prestiżowym piśmie poświęconym modzie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar